Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Targi Enex w sieci. Nietypowa propozycja w nietypowych czasach

enex w sieci

Targi Enex w sieci. Nietypowa propozycja w nietypowych czasach

Zbliża się kolejna edycja Targów Enex/Enex Nowa Energia. Jest to jedno z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. W tym roku, z powodu pandemii, targi odbędą się w formie wirtualnej.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Wydarzenie dla zainteresowanych energetyką

W 2021 roku przypada 24. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz 19. edycja Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Wydarzenie jest skierowane do osób i podmiotów planujących nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Wśród gości wydarzenia znaleźli się nie tylko przedstawiciele firm i zakładów energetycznych, lecz także eksperci i naukowcy reprezentujący uczelnie techniczne. 

Tym razem w formule online

Sytuacja pandemiczna zmusiła organizatorów do przeniesienia wydarzenia na przyszły rok. Jednak na zainteresowanych czeka inna propozycja – spotkanie wirtualne.  

– Choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośrednich rozmów przy kawie, to chcemy stworzyć, choć namiastkę targów – mówi Robert Frąk, menadżer targów Enex. – Największe targi Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce nie mogą się odbyć tradycyjnie, ale my wciąż działamy i chcemy pokazywać Państwu nowe rozwiązania i możliwości. Dlatego już dziś zapraszamy na Enex w sieci.

enex w sieci21 papeteria mailowa

Co nas czeka w sieci?

Enex w sieci odbędzie się 28 kwietnia. Będzie można zobaczyć produkty wystawców targów Enex. Eksperci porozmawiają o użyteczności wybranych paneli słonecznych, pomp ciepła czy ładowarek samochodowych. Spotkanie będzie także okazją do rozstrzygnięcia konkursu portalu Globenergia: „Dobre praktyki w dobrych rękach”. Organizatorzy nie zapomnieli także o nagrodzie Enex AWARD.

Enex w sieci to także prezentacja produktów na stronie www.enex.pl. Po zakończeniu wirtualnego spotkania oferta wystawców zostanie zaprezentowana w dedykowanej zakładce na stronie wydarzenia.

Świat OZE jest patronem medialnym imprezy.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.