Tauron i Alior Bank oferują kredyty 0% na zakup kotłów gazowych

Tauron i Alior Bank oferują kredyty 0% na zakup kotłów gazowych

Spółka Tauron, we współpracy z Alior Bankiem, dodała do swojej oferty możliwość nabycia na kredyt kotła gazowego lub kotła na ekogroszek. W ramach „Tauron Finansowanie” udzielany jest kredyt 0% na zakup tych instalacji. W przyszłości oferta ma być poszerzona o produkty m.in. „Tauron Fotowoltaiki” czy „Tauron Klimatyzacji”.

Kredyty 0% dostępne są dla klientów indywidualnych. Promocja adresowana jest do tych, którzy chcą wymienić stare kotły na nowoczesne, wydajne źródła ciepła. Inwestycja może być w całości skredytowana albo też dofinansowana zakupem z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zależnie od tego, czy dana osoba chce i może ubiegać się o tego rodzaju dotację.

„Tauron sukcesywnie rozbudowuje portfolio produktowe i poszerza zakres atrakcyjnych rynkowo usług, co jest efektem kompleksowego podejścia do klienta i jego potrzeb. Wprowadzany właśnie na rynek produkt pod nazwą „Tauron Finansowanie” jest również potwierdzeniem konsekwentnie realizowanych przez grupę działań służących ograniczeniu niskiej emisji. Zniesienie bariery, jaką dla wielu osób są koszty związane z wymianą ogrzewania, to także spełnianie potrzeb i oczekiwań klientów, które są najważniejszym wyznacznikiem naszych działań biznesowych” – powiedział Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu do spraw klienta i wsparcia korporacyjnego w Tauron Polska Energia.

Jak informuje Tauron, kredyt bez oprocentowania można uzyskać bez konieczności odwiedzania oddziału banku. Wystarczy załatwić wszystko poprzez stronę internetową spółki i udać się do punktu firmy partnerskiej Tauronu. Kredyt nie wymaga wkładu własnego.

Wszystkie koszty kredytu pokrywa Tauron, a z punktu widzenia klienta jego koszt rzeczywiście jest równy 0% – tyle wynosi RROS (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania). Klient oddaje do banku tylko tyle, ile pożyczył.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.