OZEdrive

Testuj z nami samochody elektryczne – zgłoś się już dziś!

Pamiętacie film „Powrót do przyszłości” i scenę, w której młody Marty McFly widzi auto swoich marzeń? Część z nas właśnie w ten sposób reaguje, gdy pierwszy raz ma okazję zobaczyć elektryczny „wehikuł” –  doskonale to rozumiemy. zapraszamy Was do wzięcia udziału w pierwszym w Polsce społecznym teście auta elektrycznego.

Już w piątek 25 maja pokonamy trasę Warszawa-Kraków, a 28 maja Kraków-Warszawa! Zgłoś się i jedź z nami! Możesz przejechać z nami kawałek trasy lub spotkać się na parkingu i sprawdzić samochód! Zgłoszenia z informacją gdzie, i o której godzinie chcielibyście wsiąść i wysiąść wyślij w treści wiadomości na FB Świat OZE!

Dodaj komentarz


You May Also Like

Rząd wystraszył się Unii i zmienił zdanie. Będą wiatraki i dekarbonizacja

Starsi Czytelnicy pamiętają pewnie zabawę z dawnego „Przekroju” pod tytułem „Wytęż wzrok i znajdź x szczegółów, którymi różnią się oba rysunki”. Wytężyliśmy się maksymalnie i poszukaliśmy różnic pomiędzy Krajowym Planem na Rzecz Energii i Klimatu przesłanym Brukseli oraz Polityką Energetyczną Państwa 2040 przeznaczoną na użytek krajowy. Okazało się, że w kilku punktach istotnie się różnią.

Chiny rosną w siłę, eksporterzy ropy tracą na znaczeniu

Chiny pełnią wiodącą rolę w dziedzinie energii odnawialnej i są obecnie największym na świecie producentem, eksporterem i instalatorem paneli słonecznych, turbin wiatrowych, baterii i pojazdów elektrycznych – tak wynika z najnowszego raportu Globalnej Komisji Geopolitycznej Przemian Energii, zaprezentowanego 11 stycznia w Abu Zabi. Na znaczeniu tracą liderzy rynku energetycznego opartego na paliwach kopalnych.