OZEdrive

Testuj z nami samochody elektryczne – zgłoś się już dziś!

Pamiętacie film „Powrót do przyszłości” i scenę, w której młody Marty McFly widzi auto swoich marzeń? Część z nas właśnie w ten sposób reaguje, gdy pierwszy raz ma okazję zobaczyć elektryczny „wehikuł” –  doskonale to rozumiemy. zapraszamy Was do wzięcia udziału w pierwszym w Polsce społecznym teście auta elektrycznego.

Już w piątek 25 maja pokonamy trasę Warszawa-Kraków, a 28 maja Kraków-Warszawa! Zgłoś się i jedź z nami! Możesz przejechać z nami kawałek trasy lub spotkać się na parkingu i sprawdzić samochód! Zgłoszenia z informacją gdzie, i o której godzinie chcielibyście wsiąść i wysiąść wyślij w treści wiadomości na FB Świat OZE!

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

W Osieku powstanie farma fotowoltaiczna na potrzeby Grupy Azoty Siarkopol. Kilkanaście tysięcy paneli wyprodukuje rocznie niemal 5 GWh energii

Grupa Azoty Siarkopol wybuduje w Osieku (woj. świętokrzyskie) gigantyczną farmę fotowoltaiczną na własne potrzeby. To pierwsza w Polsce inwestycja firmy we własną elektrownię. Farma powstanie na niezagospodarowanych terenach powstałych po wydobyciu siarki.