Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Webinar: Jak ominąć podwyżki cen paliw i prądu?

Webinar: Jak ominąć podwyżki cen paliw i prądu?

Samochodów elektrycznych w Polsce ciągle przybywa. Według Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA) w ciągu trzech kolejnych lat flota elektryków powiększy się z 20 tys. do 290 tys. W kontekście rosnących cen prądu i paliw nikogo chyba to nie dziwi. Nie jesteś przekonany do zakupu samochodu elektrycznego? Możesz zacząć od wypożyczenia. I o tej opcji więcej opowiedzą eksperci podczas webinaru Ekonomiczny i ekologiczny samochód elektryczny w 3 krokach.

Reklama

Zamiast kupować, wypożycz

Zastanawiasz się nad zmianą samochodu spalinowego na elektryczny model, ale nie jesteś przekonany do decyzji o zakupie elektryka? Chcesz sprawdzić czy to rozwiązanie jest dla Ciebie? Dobrym rozwiązaniem będzie wynajem elektryka wraz z niezbędną infrastrukturą ładowania. Wynajem pozwoli Ci cieszyć się korzyściami tego nowoczesnego rozwiązania bez żadnych inwestycji. Będziesz mógł podróżować nowym, bezpiecznym i komfortowym samochodem na prąd i bez obawy o jego ubezpieczenie, serwis czy przeglądy techniczne. 

Dołącz do webinaru i dowiedz się więcej

Weź udział w spotkaniu Ekonomiczny i ekologiczny samochód elektryczny w 3 krokach i dowiedz się, co zrobić, aby już nigdy nie płacić za paliwo i obniżyć rachunki za prąd. Podczas bezpłatnego webinaru eksperci rozmawiają o przyszłości elektromobilności i odpowiedzą na pytania: 

  • Ile można zaoszczędzić, decydując się na wynajem samochodu elektrycznego?
  • Jak można zwiększyć ekonomiczne i ekologiczne korzyści z posiadania elektryka?
  • Ile energii potrzebujesz, aby naładować samochód elektryczny?

Opowiedzą również o programie „Mój Elektryk”

Spotkanie poprowadzą eksperci firmy Arval, zajmującej się wynajmem i leasingiem samochodów dla przedsiębiorstw oraz firmy Columbus, zapewniającej innowacyjne rozwiązania energetyczne dla domu i firmy.

Aby się zapisać kliknij w obrazek poniżej.

1950x720

Ekonomiczny i ekologiczny samochód elektryczny w 3 krokach
21 kwietnia 2022 roku, godz. 18:00
bezpłatne spotkanie online

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.