Wymień piec węglowy na ekologiczny w Krakowie

Do 2019 roku w Krakowie powinny zniknąć piece węglowe. Jeżeli jesteś mieszkańcem miasta i właścicielem takiego kotła, skorzystaj z dotacji miejskiej na ten cel. Konsultanci ze Świata OZE pomogą i udzielą wszystkich informacji.

Konsultanci ze Świata OZE opowiedzą Ci wszystko na temat Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa. Pomogą znaleźć odpowiedni wniosek oraz zebrać dane do formularza. Poinformują również, gdzie należy złożyć wszystkie dokumenty, ile należy czekać na wizytę specjalistów z Urzędu Miasta Krakowa oraz co jest niezbędne do podpisania umowy z gminą.

Środki przyznawane w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa pomogą Ci finansowo zrealizować wymianę pieca węglowego na ekologiczny. Dzięki temu zyskasz nowe źródło ogrzewania budynku i przyczynisz się do mniejszego zanieczyszczenia powietrza. Wszystko dla dobra wspólnego Krakowian.

Nie czekaj! Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o dotacjach na wymianę pieców węglowych w Krakowie i całej Małopolsce: zadzwoń: tel. 123 122 806 lub zostaw kontakt: https://swiatoze.pl/czystepowietrze/

wymien piec

Dodaj komentarz


Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Mogą Ci się także spodobać

Codzienny raport smogowy -10.11.

Dziś zaczynamy kolejny długi weekend, ale czy to dobry czas na rodzinne spacery? Dziś mapa znów zaświeciła się na czerwono, smog nie odpuszcza. Najgorzej jest na południu Polski, są miejsca gdzie poziom dopuszczalnego stężenie pyłów jest przekroczony nawet o 900%!!! Sprawdźcie czy warto dziś wychodzić z domu. Przypominamy, że smog stanowi poważne i jak najbardziej realne zagrożenie dla zdrowia, uważajcie na siebie.

Codzienny raport smogowy – 11.11.

Dziś świętujemy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody tego święta organizowane są prawie we wszystkich polskich miastach. Marsze, koncerty, biegi, akcje sadzenia drzew czy gry miejskie – większość atrakcji będzie odbywać się na “świeżym” powietrzu. Niestety smog nawet dziś nie odpuszcza, załóżcie więc maseczki, astmatycy, dzieci i osoby starsze powinni ograniczyć czas przebywania oraz unikać wysiłku fizycznego na otwartym powietrzu. Świętujcie zdrowo i z rozwagą!