Wymień piec węglowy na ekologiczny w Krakowie

Do 2019 roku w Krakowie powinny zniknąć piece węglowe. Jeżeli jesteś mieszkańcem miasta i właścicielem takiego kotła, skorzystaj z dotacji miejskiej na ten cel. Konsultanci ze Świata OZE pomogą i udzielą wszystkich informacji.

Konsultanci ze Świata OZE opowiedzą Ci wszystko na temat Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa. Pomogą znaleźć odpowiedni wniosek oraz zebrać dane do formularza. Poinformują również, gdzie należy złożyć wszystkie dokumenty, ile należy czekać na wizytę specjalistów z Urzędu Miasta Krakowa oraz co jest niezbędne do podpisania umowy z gminą.

Środki przyznawane w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa pomogą Ci finansowo zrealizować wymianę pieca węglowego na ekologiczny. Dzięki temu zyskasz nowe źródło ogrzewania budynku i przyczynisz się do mniejszego zanieczyszczenia powietrza. Wszystko dla dobra wspólnego Krakowian.

Nie czekaj! Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o dotacjach na wymianę pieców węglowych w Krakowie i całej Małopolsce: zadzwoń: tel. 123 122 806 lub zostaw kontakt: https://swiatoze.pl/czystepowietrze/

wymien piec

Dodaj komentarz


Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

You May Also Like

Rząd wystraszył się Unii i zmienił zdanie. Będą wiatraki i dekarbonizacja

Starsi Czytelnicy pamiętają pewnie zabawę z dawnego „Przekroju” pod tytułem „Wytęż wzrok i znajdź x szczegółów, którymi różnią się oba rysunki”. Wytężyliśmy się maksymalnie i poszukaliśmy różnic pomiędzy Krajowym Planem na Rzecz Energii i Klimatu przesłanym Brukseli oraz Polityką Energetyczną Państwa 2040 przeznaczoną na użytek krajowy. Okazało się, że w kilku punktach istotnie się różnią.

Codzienny raport smogowy – 17.01.

Pogoda się uspokoiła, czyżby to zwiastowało powrót smogu? Na mapie coraz mniej zielonych punktów. W poniedziałek wystartował Wrocławski Indeks Powietrza, jest to odpowiedź na apel Dolnośląskiego Alarmu Smogowego w sprawie informowania mieszkańców o prawdziwej skali zagrożeń w obszarze jakości powietrza. Niecierpliwie czekamy na bardziej restrykcyjne normy dla całego kraju.