Wymień piec węglowy na ekologiczny w Krakowie

Do 2019 roku w Krakowie powinny zniknąć piece węglowe. Jeżeli jesteś mieszkańcem miasta i właścicielem takiego kotła, skorzystaj z dotacji miejskiej na ten cel. Konsultanci ze Świata OZE pomogą i udzielą wszystkich informacji.

Konsultanci ze Świata OZE opowiedzą Ci wszystko na temat Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa. Pomogą znaleźć odpowiedni wniosek oraz zebrać dane do formularza. Poinformują również, gdzie należy złożyć wszystkie dokumenty, ile należy czekać na wizytę specjalistów z Urzędu Miasta Krakowa oraz co jest niezbędne do podpisania umowy z gminą.

Środki przyznawane w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa pomogą Ci finansowo zrealizować wymianę pieca węglowego na ekologiczny. Dzięki temu zyskasz nowe źródło ogrzewania budynku i przyczynisz się do mniejszego zanieczyszczenia powietrza. Wszystko dla dobra wspólnego Krakowian.

Nie czekaj! Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o dotacjach na wymianę pieców węglowych w Krakowie i całej Małopolsce: zadzwoń: tel. 123 122 806 lub zostaw kontakt: https://swiatoze.pl/czystepowietrze/

wymien piec

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Opracowano system zasilania energią słoneczną, który działa również w nocy

Innowacyjna bateria termiczna opracowana przez naukowców z Uniwersytetu Curtin będzie kluczem do systemu energii słonecznej zdolnego do produkcji energii elektrycznej przez noc. Pozwoli to instalacjom OZE rywalizować z paliwami kopalnymi jako realnym źródłem energii dla przemysłu komercyjnego i ciężkiego na całym świecie, w tym dla górnictwa.