X edycja Smart City Forum

Już 18 i 19 września odbędzie się kolejna edycja Smart City Forum, której temat poświęcony jest funkcjonowaniu i rozwojowi aglomeracji. Wydarzenie zrzesza zarówno przedstawicieli dużych, jak i małych i średnich miast.

Kongres o tematyce smart city zrzesza min. przedstawicieli administracji publicznej, ekspertów z zagranicy oraz dyrektorów i prezesów wiodących firm. W trakcie spotkań uczestnicy dyskutują o najefektywniejszych modelach realizacji określonych inwestycji. Forum jest również doskonałą propozycją dla przedstawicieli mniejszych miast, którzy mogą nie tylko zapoznać się z konkretnymi przykładami zastosowań danych inwestycji, ale także nawiązać kontakty z ich dostawcami.

Fotowoltaika od Columbus Energy

Wśród tegorocznych prelegentów znajdują się przedstawiciele polskich miast, min. Wiceprezydent Miasta Krakowa ds. Zrównoważonego Rozwoju Jerzy Muzyk, Prezydent Miasta Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka, przedstawiciele najbardziej innowacyjnych firm – Dyrektor LUG Light Factory Tomasz Makarski, Prezes Zarządu blinkee.city Marcin Maliszewski, Prezes Zarządu i Ekspert ds. Smart City Dariusz Stasik – oraz zagraniczni goście, w tym Jash Bansidhar Associate Vice President of Industrial IoT, Advantech Europe.

O wartość merytoryczną spotkania dba Rada Programowa pod przewodnictwem Macieja Bluja.

Wydarzenie odbędzie się w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Program wydarzenia:

http://smartcityforum.pl/program/