Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

“Być w lesie z pracą” nabiera nowego znaczenia. Wszystko dzięki niemieckiej firmie

outside society

“Być w lesie z pracą” nabiera nowego znaczenia. Wszystko dzięki niemieckiej firmie

Już wiele razy naukowcy udowadniali, że przebywanie na łonie natury ma bardzo dobry wpływ zarówno na fizyczną, jak i na psychiczną kondycję człowieka. Dzięki najnowszemu pomysłowi jednej z niemieckich firm, możesz być jeszcze bliżej natury.

Reklama

Outside Society proponuje połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zaprojektowane przez nich “budynki”, bardzo łatwo przewozić, a ich przezroczyste ściany pozwalają także na to, aby podziwiać piękno natury, nawet podczas ciężkiej pracy biurowej.  

Bardzo ciekawe rozwiązanie 

Chociaż obserwujemy stopniowe zdejmowanie obostrzeń związanych z koronawirusem, wiele firm zdecydowało się przedłużyć swoim pracownikom zdalną formę współpracy. Wielu z nas zdążyło się już przekonać, jak uciążliwa bywa praca w domowych warunkach. Rozwiązanie proponowane przez niemiecki startup może więc dziś przyciągać uwagę bardziej niż zwykle. 

Razem z przenośnym biurem, dostępne są również sprzęty, które umożliwiają wygodną pracę z dowolnego miejsca na ziemi. Cena wynajęcia takiego mobilnego biura zależna jest od tego, jak długo chcemy go używać. Twórcy dopuszczają zarówno opcje kilkugodzinne, jak i dłuższe. Koszt, z którym trzeba liczyć się w przypadku chęci wynajęcia tego pomieszczenia na 24 godziny to około 5 tysięcy euro.

W pełnej zgodzie z naturą

Co ciekawe, dzięki niemieckiemu projektowi, z natury możemy czerpać nie tylko piękne widoki, ale także niezbędną do funkcjonowania przestrzeni energię elektryczną. Jest to możliwe dzięki instalacji fotowoltaicznej, która została zamocowana na dachach produkowanych przez startup pomieszczeń. Można więc uznać, że projekt ten jest przyjazny środowisku. 

Instrukcja obsługi przenośnych pomieszczeń

Mobilne biura można odpowiednio złożyć, aby ułatwić proces ich przewożenia. W jaki sposób rozkładać i składać konstrukcje można zobaczyć na udostępnionym na oficjalnej stronie firmy Outside Society, filmiku poglądowym.

Źródło: dobrewiadmości.pl

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.