Fortum inwestuje w przełomowe technologie PV firmy Exeger

Chińczycy dostarczą panele fotowoltaiczne dla Hiszpanii

Risen Energy, chińskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji rozwiązań dla fotowoltaiki, dostarczy panele słoneczne dla Opdenergy, które zostaną wykorzystane w projektach na 261 MW mocy w Hiszpanii.

Risen Energy dostarczy swoje wysokowydajne panele fotowoltaiczne do farmy słonecznej, którą buduje hiszpańska firma zajmująca się energią odnawialną. – Powody, dla których wybraliśmy Risen Energy jako naszego partnera w tym europejskim projekcie obejmują szybki rozwój firmy na całym świecie i należyte zarządzanie finansami poparte silnymi innowacjami i możliwościami badawczo-rozwojowymi – powiedział dyrektor generalny Opdenergy, Luis Cid.

Risen Energy twierdzi, że średnia sprawność jego dwustronnych ogniw PV przekracza 22,2%. Opdenergy opracowuje w Hiszpanii rurociąg PV o mocy 300 MW, który obejmuje siedem projektów. To farma fotowoltaiczna o mocy 100 MW w Andaluzji, fabryka o mocy 50 MW w Puerto Real w Kadyksie i kolejna fabryka o mocy 50 MW w Alcala de Guadaira w Sewilli, a także 148 MW mocy w Aragonii.

źródło: renews.biz


Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Tesla model Y – konsensus pomiędzy jakością a ceną

Miłośnicy pojazdów elektrycznych w końcu doczekali się: po szumnych zapowiedziach i latach wyczekiwania w marcu 2019 roku zaprezentowano Tesla model Y. To luksusowe auto o dużym zasięgu w USA traktowane jako „kompaktowy” SUV. Do setki rozpędza się od 3,7 do 5,1 sekundy (w zależności od wariantu). Cena wyjściowa rozpoczyna się od 38,5 tys. dolarów.