Abonament Elastyczny

Columbus Energy S.A. i Abonament Elastyczny – weź tyle słońca, ile potrzebujesz!

Columbus Energy S.A. jako lider rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce od dwóch lat z sukcesem  oferuje innowacyjne Abonamenty na Słońce. Na 2018 rok szykuje kolejną rewolucję w branży fotowoltaiki – Abonament Elastyczny. Teraz każdy może mieć tyle energii ze słońca, ile potrzebuje z najtańszym na rynku finansowaniem.

W 2016 roku Columbus Energy S.A. wprowadziło z sukcesem pionierskie na polskim rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych trzy Abonamenty na Słońce: Słoneczny Start, Słoneczną Rodzinę i Słoneczną Przystań. Dynamicznie rosnąca liczba zadowolonych prosumentów przekonuje, że prąd ze słońca zapewnia oszczędności, bezpieczeństwo i komfort.

Początek 2018 roku to nowa rewolucja na rynku instalacji fotowoltaicznych – Abonament Elastyczny na panele słoneczne od Columbus Energy. Teraz klienci indywidualni i biznesowi mogą mieć tyle prądu ze słońca, ile potrzebują. To od przyszłych właścicieli zależy moc instalacji fotowoltaicznej.

Widzę same pozytywne punkty zmiany w ofercie, którą wprowadza od 1 marca w całej Polsce Columbus Energy S.A.”, mówi Prezes Zarządu Dawid Zieliński. Dodaje też, że Spółka zawsze odpowiada na potrzeby klientów, z którymi jest w ciągłym kontakcie. Dzięki ich inspiracji Abonament Elastyczny otwiera nieograniczone możliwości dla rozwoju fotowoltaiki w Polsce.

Wraz z naszymi Klientami cieszymy się, że rynek w Polsce w ciągu ostatnich 3 lat bardzo się zmienił. Już nie tłumaczymy nowym Klientom i współpracującym instytucjom finansowym, że produkowany przez panele słoneczne prąd ze słońca to nie obciążenie budżetu domowego tylko całkowicie odwrotnie, to czyste oszczędności! Pobudziliśmy świadomość ekologiczną, pokazując, że fotowoltaika to sposób na walkę ze smogiem i rozwojowa branża dla naszego kraju”, wyjaśnił Dawid Zieliński.

Abonament Elastyczny od Columbus Energy S.A. to najtańsze finansowanie na rynku a także najwyższa, nieporównywalna do konkurencji jakość sprzętu. Z jednej strony RSSO to tylko 4,49%, to poziom jedynie porównywalny do kredytów hipotecznych, a z drugiej strony panele monokrystaliczne 290W full black. Trzeba jasno sobie powiedzieć, że to na polskim rynku oferta bezkonkurencyjna. Abonament Elastyczny Columbus Energy idzie z duchem czasu i potrzeb każdego właściciela domu zainteresowanego własną mikroinstalacją produkującą prąd ze słońca.

Jak podkreślił Dawid Zieliński: „Dzięki dynamicznemu rozwojowi fotowoltaiki w ciągu ostatnich 3 lat zmieniła się świadomość rynku. Banki oferują kredyty celowe na instalacje fotowoltaiczne. Każdy z banków przedstawia portfolio z produktem finansowym wspierającym inwestycje w panele słoneczne i prąd ze słońca, co dynamicznie przyczynia się do walki ze smogiem w całej Polsce”.

Dodaj komentarz


Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

You May Also Like

Rząd wystraszył się Unii i zmienił zdanie. Będą wiatraki i dekarbonizacja

Starsi Czytelnicy pamiętają pewnie zabawę z dawnego „Przekroju” pod tytułem „Wytęż wzrok i znajdź x szczegółów, którymi różnią się oba rysunki”. Wytężyliśmy się maksymalnie i poszukaliśmy różnic pomiędzy Krajowym Planem na Rzecz Energii i Klimatu przesłanym Brukseli oraz Polityką Energetyczną Państwa 2040 przeznaczoną na użytek krajowy. Okazało się, że w kilku punktach istotnie się różnią.

Codzienny raport smogowy – 17.01.

Pogoda się uspokoiła, czyżby to zwiastowało powrót smogu? Na mapie coraz mniej zielonych punktów. W poniedziałek wystartował Wrocławski Indeks Powietrza, jest to odpowiedź na apel Dolnośląskiego Alarmu Smogowego w sprawie informowania mieszkańców o prawdziwej skali zagrożeń w obszarze jakości powietrza. Niecierpliwie czekamy na bardziej restrykcyjne normy dla całego kraju.