Columbus Energy S.A. zatrudnia kolejne ekipy i zapowiada energetyczny 2018 rok!

Columbus Energy S.A. – lider na rynku fotowoltaiki w Polsce, od stycznia 2018 roku oferuje zatrudnienie dla nowych ekip instalatorów w związku z dużym popytem. Firma będzie zwiększać sprzedaż paneli słonecznych w całej Polsce. Zainteresowani mogą zgłaszać się już dziś!

Columbus Energy S.A. prężnie działał na rynku PV w Polsce od ponad 3 lat. W tym czasie firma pozyskała wielu klientów i poszerzyła liczbę specjalistów. Współpracuje długofalowo z wykwalifikowanymi instalatorami OZE. W 2018 roku robi nowy nabór.

W 2017 roku firma świętowała zamontowanie tysięcznej instalacji fotowoltaicznej i wyemitowała kolejną dużą emisję obligacji. Doskonały odbiór na rynku świadczy o zaufaniu inwestorów i umożliwia jeszcze większą ilość instalacji abonamentowych.

Osiągnięcia Columbus Energy S.A. to gwarancja sukcesów dla pracowników. Spadek cen paneli słonecznych i ich komponentów oraz korzystna ustawa OZE zwiększyły zainteresowanie prądem ze słońca. Dział sprzedaży kontraktuje kolejne realizacje Klientom indywidualnym i biznesowym. Do zamontowania są setki instalacji, co zapewnia pracę na lata. Firma daje nowym instalatorom darmowe i profesjonalne szkolenie.

W swojej ofercie Columbus Energy S.A. ma nowoczesne i eleganckie panele monokrystaliczne Full Black o wyższej mocy. Również jako jedna firma na rynku, Columbus Energy S.A. oferuje Klientom możliwość rozszerzenia gwarancji na 15 lat na całość instalacji wraz z montażem w ramach Gwarancji Totalnej.

Nowe ekipy instalatorów w 2018 roku będą odpowiedzialne za bezawaryjny montaż instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce. Zgłoś się do współpracy już dziś – pełen sukcesów 2018 rok przed nami!