Columbus Energy: Testuj przez rok

W Columbus Energy nowi klienci po roku użytkowania instalacji fotowoltaicznej mogą ponownie zdecydować czy chcą z niej korzystać czy też chcą ją zwrócić firmie.

Nowa oferta Columbus Energy S.A. – TESTUJ PRZEZ ROK – to propozycja skierowana do klientów indywidualnych, którzy od 1 lipca 2018 r. zdecydują się na instalację produkującą prąd ze słońca za gotówkę lub w abonamencie elastycznym. Po pełnym roku użytkowania instalacji fotowoltaicznej, a więc od rozpoczęcia pracy licznika mogą oni zrezygnować z niej bez podania przyczyny, czyli bez konsekwencji i z pełnym zwrotem własnego wkładu gotówkowego. W przypadku gdy klient brał kredyt to Spółka spłaci całość zaciągniętego zobowiązania. Columbus Energy S.A. zdemontuje instalację, a nieruchomość właściciela zostanie doprowadzona do stanu sprzed montażu instalacji. Zdemontowane panele słoneczne oraz inwertery nie będą oferowane kolejnym klientom, ale zostaną wykorzystane do budowy farmy fotowoltaicznej.

Fotowoltaika od Columbus Energy

„Dzięki nowej ofercie Spółki osoby zainteresowane fotowoltaiką będą mogły przekonać się, jakie rzeczywiste uzyski energii i oszczędności osiągną poprzez domową elektrownię słoneczną. Okres dwunastu miesięcy oszczędzania z instalacją fotowoltaiczną to pełne bezpieczeństwo i stabilizacja, pozbawione stresu związanego z niepewnością w jaki sposób będzie to funkcjonowało w konkretnym domu czy też dla danej rodziny. Zdecydowaliśmy się na ten odważny krok ofertowy, bowiem aż 99% naszych klientów po roku użytkowania instalacji fotowoltaicznej uważa, że podjęło słuszną decyzję. Ich satysfakcja jest efektem kompleksowej obsługi oraz najlepszej jakości sprzętu, oferowanego przez lidera rynku, jakim jest Columbus Energy S.A.” – wyjaśnia Dawid Zieliński, Prezes Zarządu Spółki Columbus Energy S.A.