Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Columbus Energy z nową ofertą dla biznesu – tego na rynku fotowoltaiki jeszcze nie było – GoBloo

Columbus Energy z nową ofertą dla biznesu – tego na rynku fotowoltaiki jeszcze nie było – GoBloo

Lider Rynku fotowoltaiki w Polsce wchodzi z nową ofertą dla klientów biznesowych. Jak zachęcić przedsiębiorców do budowy dużej instalacji fotowoltaicznej? Po pierwsze, zapewniając szybki zwrot z inwestycji dzięki dobrej jakości paneli w stosunku do niskiej ceny oferowanego produktu. Czy jest to możliwe?

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Wydaje się że, duża instalacja fotowoltaiczna to dzisiaj spory koszt. A przedsiębiorcy nie lubią wydawać pieniędzy na inwestycje, które zwracają się w odległej perspektywie. Ale okazuje się, że tak nie musi być. Przy szybujących w górę cenach prądu, przedsiębiorcy mogą znaleźć rozwiązanie w przystępnej cenowo fotowoltaice. Dobra jakość, dobra cena i szybki zwrot z inwestycji.

GoBloo już wystartowało. Od 1 października 2018 panele PV sprzedawane są w zestawach. Koszt instalacji przy zakupie 20 kWp wynosi 3900 zł netto za 1 kWp. Przedsiębiorca, który będzie chciał zainwestować w instalację o wielkości 10 kWp, za 1kWp zapłaci nieco więcej, bo 4 400 zł netto. To genialny deal – oszczędzasz na czystej energii ze słońca i płacisz mniej za panele. W ofercie GoBloo postawiono na panele polikrystaliczne o mocy 270 Wp. W ten sposób firma zapewnia dobrą cenę paneli, efektywną moc i satysfakcjonującą sprawność.

Właściciele firm będą mogli tak jak dotychczas skorzystać z dwóch form finansowania. Po pierwsze, z abonamentu – czyli kredytu na preferencyjnych warunkach z częściową wpłatą własną. Po drugie, za instalację będzie można  zapłacić w 100% gotówką, za co każdy Klient otrzyma jeszcze dodatkowy rabat.

Jak wiadomo, ceny prądu idą w górę. Co na to wpływa? Nasz przemysł i energetyka oparte są na węglu, który jest drogi, a oprócz tego szkodliwy dla środowiska. Oprócz tego, jesteśmy krajem, który ma bardzo wysoką emisję CO2, za którą musimy płacić. Jeżeli chcemy oszczędzać, musimy postawić na nieemisyjne źródła energii w naszym biznesie.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.