1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Dzień Otwarty Domów Pasywnych

Dzień Otwarty Domów Pasywnych

Redakcja Świata OZE zaprasza do zwiedzania pokazowego domu zeroenergetycznego podczas Dnia Otwartego Domów Pasywnych w najbliższą sobotę 27 maja 2017 roku w Kokotowie pod Krakowem.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Już wkrótce kolejna V edycja Dnia Otwartego Domów Pasywnych, organizowana 27 maja w domu pokazowym w Kokotowie k. Krakowa. Mimo pełni wiosny, sezon grzewczy wciąż trwa, dlatego wydarzenie organizujemy pod niezmiennie aktualnym hasłem MIESZKAJ BEZ SMOGU! Zależy nam na jak największej świadomości Małopolan, że dziś można budować zupełnie inaczej – z korzyścią dla własnego zdrowia, portfela i powietrza w regionie!

Mimo nagłaśniania problemu smogu w południowej Polsce, wciąż niestety nie mamy większego wpływu na jakość powietrza w naszym regionie, ale na to czym oddychamy w swoim własnym domu – jak najbardziej. Wszystkich świadomych inwestorów oraz poszukujących informacji nt. dostępnego cenowo, nowoczesnego ekologicznego budownictwa zapraszamy już 27 maja do pokazowego domu pasywnego w Kokotowie koło Krakowa!

Dom pasywny jest idealną bazą do stworzenia domu zeroenergetycznego – przy minimalnym zapotrzebowaniu na energię do celów grzewczych i dołożeniu instalacji fotowoltaicznej taki dom staje się budynkiem zeroenergetycznym w bilansie rocznym. Oznacza to, że w ciągu roku taki dom produkuje tyle energii ile sam potrzebuje do celów grzewczych i bytowych, możemy więc mówić o domu bez rachunków.

Dom Otwarty odwiedzić będzie można 27 maja 2017, w godzinach 10:00 – 14:00 w Kokotowie 752, ul. Brzozowy Zagajnik, 32-002 Kokotów.

Szczegóły i mapa dojazdu na stronie Domu Plus oraz na fan page’u na Facebooku.

Szczegóły na plakacie, naszym profilu. Dzieci mile widziane  – zapewniamy atrakcyjne zabawy na powietrzu!

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.