Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Ekowydarzenia #22

eko

Ekowydarzenia #22

W tym tygodniu stawiamy na jakość i edukację. Zachęcamy do wzięcia udziału w dwóch webinarach online, konferencji internetowej oraz w krakowskim spotkaniu – już w formie stacjonarnej. 

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

19 i 20 maja, godz. 9:00

XVIII Konferencja Wyzwania Zarządzania Jakością

image 1

Jakość jest kluczowa przy naszych codziennych wyborach. Dobre jedzenie, wygodne obuwie, czy wreszcie jakość środowiska i powietrza, którym oddychamy. 

Dwudniowa konferencja dotyczy wyzwań związanych z jakością tych i wielu innych sfer życia. Konferencję organizuje Koło Naukowe Zarządzania Jakością z krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, które jest pierwszym kołem naukowym w Polsce z wdrożonym systemem ISO 9001.

Czy Ty też jesteś entuzjastą jakości? Dołącz do konferencji i otrzymaj certyfikat.

Link do wydarzenia: klik

Zapisy: klik

20 maja, godz. 11:00

Webinarium: Badania polarne a misje kosmiczne

Dlaczego Antarktydę nazywa się „białym” Marsem? Czy polarnicy to szaleńcy? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz podczas spotkania z Edu-Arctic.PL.

Czwartkowy webinar organizuje Edu-Arctic.PL. Grupa przybliża Polakom interesujący świat lodu (glacjologii), ekologii sejsmologii i oceanologii. Podczas tego spotkania z Anną Nadolną, która zajmuje się hydrologią, geografią i polarnictwem, dowiemy się ,co wspólnego mają badania z lodu z… kosmosem. 

Link do wydarzenia: klik

Zapisy: klik

20 maja, godz. 15:00

IV Konferencja Eco Future Meet: Ekologia w modzie

58ku3z2yh8ec8oj04IBTICkUdnpnmjtuexAdbNPDeQTQYdANI3Tt8N O8 aEHJiBdCXYVIOemeWWVYlBJkr9Rk5MmEzx4NKxQYSW5ntPpvil0mOw3kjMhVFhY QJ3lgTVmAVT0kF

Ekologia jest nie tylko modna, ale przede wszystkim potrzebna. Na ekologicznej codzienności w kontekście mody skupią się rozmówcy IV Konferencji Online Eco Future Meet. Dowiesz się, czym kierować się przy wyborze butów i ubrań, jak rozpoznać, czy dany produkt jest wegański, czym jest upcykling oraz jaką informację niesie za sobą certyfikowanie odzieży. O tym wszystkim opowiedzą Monika Krawczykowska – Twórczyni marki SLOGAN oraz Agata Rudnicka z Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim.

Link do wydarzenia: klik oraz klik

21 maja, godz. 11:00

Otwarcie linii produkcyjnej w pierwszej na świecie Fabryce Perowskitów

Po wielu badaniach laboratoryjnych i testach, Olga Malinkiewicz wraz z Saule Technologies oraz partnerami, rozpoczyna produkcję ogniw perowskitowych.

Link do wydarzenia: klik

22 maja, godz. 17:00-22:00

Salwator Spring # part 1

Spotkanie dla stacjonujących w Krakowie i okolicach. 

Miejskie ogrodnictwo, permakultura, ciekawostki z ekowiosek, incjatywy młodych, wspólna herbata i granie na instrumentach. To wszystko, a i wiele więcej czeka na uczestników Salwator Spring # part 1, czyli spotkania w kawiarnio-księgarni NIĆ w Krakowie.  Projekt jest finansowany ze środków Miasta Krakowa.

Link do wydarzenia: klik

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.