Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

EKOwydarzenia #8

EKOwydarzenia #8

Za oknem pada tak długo wyczekiwany śnieg, z czego ogromnie się cieszymy! Zaraz po spacerze po skrzypiącym pod stopami białym puchu, warto zasiąść do ciekawego webinaru. Oto kilka naszych propozycji na ten tydzień.

BANER MOBILEB1
Reklama
1 4

Organizator: Instytut Polityk Publicznych i Miejskie Centrum Dialogu

Opis wydarzenia

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Trwają spotkania warsztatowe w ramach konsultacji społecznych Krakowskiego Panelu Klimatycznego. Wziąć w nich udział powinni wszyscy świadomi mieszkańcy miasta. Gorąco zachęcamy!
___
Spotkanie nr 1 (informacyjno-warsztatowe): Rozumienie i mapowanie wyzwań klimatycznych, 18 stycznia 2021 r., godz. 17:30-20:00. Formularz zgłoszeniowy:
https://tiny.pl/r5mn5

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama
2 4

Organizator: Chabry z poligonu

Opis wydarzenia

Trwa #veganuary – dlatego już w najbliższy poniedziałek podpowiemy: jak znaleźć wegańskie wino, gdzie go szukać, jak wybierać w sklepie, jak czytać etykiety i o co pytać, kiedy jest kogo!

Na Wasze (nie)winne pytania odpowie Kuba Janicki, doświadczony dziennikarz winiarski i kulinarny, działacz Slow Food i jeden z założycieli Chabrów z poligonu – alternatywnego wine baru na krakowskim Kazimierzu, promującego naturalne, ekologiczne i zrównoważone wytwarzanie wina.

3 3

Organizator: Strefa Energii

Opis wydarzenia

Czy jednocześnie może być eko i logicznie?

Przez 52 tygodnie, czyli cały 2021 rok, w eko wtorki prezentowane są interesujące fakty ekologiczne. Każdy może włączyć się w tworzenie serii podsyłając własne informacje.

4 3

Organizator: Columbus EnergyColumbus Energy

Opis wydarzenia

  • Sprawdź, jak stworzyć nowoczesne i oszczędne gospodarstwo.
  • Zobacz, jak w prosty sposób obniżyć koszty fotowoltaiki dla rolnika.
  • Dowiedz się, jak dzięki fotowoltaice zwiększyć opłacalność swojej produkcji.
  • Zadaj pytanie podczas sesji Q&A.
  •  Otrzymaj bonus!
7 2

Organizator: Edu-Arctic.PL

Opis wydarzenia

Ziemia nazywana jest niebieską planetą, ponieważ woda pokrywa ponad połowę jej powierzchni. Mówi się, że „woda jest życiem”. Ile wody możemy znaleźć w krainie śniegu i lodu? W jaki sposób ludzie w regionach polarnych radzą sobie z dostępem do wody?

Czy to jest problem, a może wyzwanie? Co stanowi główne źródło wody w Polskiej Stacji Polarnej i co oznacza „kodeks polarny”? Podczas webinarium uczestnicy zapoznają się z podstawową wiedzą o hydrosferze, zasobach wodnych Ziemi i z ciekawymi faktami dotyczącymi dostępności wody w regionach polarnych.

Zapisy na EDU-ARCTIC.PL
https://edu-arctic.pl/webinaria/zasoby-wodne-2

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.