Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

EKOwydarzenia tygodnia #3

EKOwydarzenia tygodnia #3

Kolejny tydzień minął szybko i intensywnie. Ten również zapowiada się ekscytująco i pracowicie. Oto zebrane przez nas ekowydarzenia, w których możecie uczestniczyć w najbliższym okresie.

BANER MOBILEB1
Reklama

Jeśli w Twojej okolicy dzieje się coś ciekawego, napisz do nas! Chętnie umieścimy na naszej liście wydarzenia lokalne. Zapraszamy do kontaktu!

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama
1 2
CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

Organizator

Instytut Polityk Publicznych

Informacja o spotkaniu

Organizator zaprasza na spotkanie pt. „Porozmawiajmy o smogu”, które odbędzie się w sposób zdalny na platformie ZOOM. Spotkanie odbędzie się Polityki energetyczne miast. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

2 2

Organizator

Światowy Ruch Katolików na Rzecz Środowiska

Informacja o spotkaniu

Papież Franciszek podkreśla, konieczność zadbania o pracowników i lokalne społeczności oraz wzmocnienia ich partycypacji w procesie zielonej transformacji. Jak przełożyć papieskie intuicje na język konkretnych polityk publicznych? Jak planować i wdrażać Sprawiedliwą Transformację i Europejski Zielony Ład w czasach politycznych wstrząsów i trudnych negocjacji między UE a polskim rządem?

3 2

Organizator

Columbus Energy

Informacja o spotkaniu

Na webinarze poprowadzonym przez Łukasza Ozorowskiego, wicedyrektora realizacji Columbus dowiesz się:

  • czym są magazyny energii i jakie jest ich zastosowanie.
  • jak zwiększyć wykorzystanie energii z instalacji fotowoltaicznej.
  • jak wygląda cykl pracy instalacji hybrydowej.
4 2

Organizator

GP Batteries Polska

Informacje o spotkaniu

W gronie znanych ekspertów sprawdzimy, czy można na co dzień postawić znak równości pomiędzy tym co „ekologiczne” i „ekonomiczne”. Sprawdzimy też jakie działania w tym zakresie mogą podejmować firmy i instytucje pozarządowe.

5 3

Organizatorzy

Jan Olbrycht i Związek Miast Polskich

Informacje o spotkaniu

Podczas kolejnych edycji konferencji Miasto prezentujemy najnowsze trendy w zarządzaniu miastami oraz dyskutujemy nad kierunkami rozwoju miast w przyszłości. Tegoroczna XVI edycja odbędzie się w formule online. Przez trzy kolejne wtorki (17 i 24 listopada oraz 1 grudnia 2020 r.) w gronie ciekawych postaci, specjalistów pasjonatów miast zaprosimy Państwa do dyskusji na temat roli i doświadczeń miast w okresie pandemii.

6 2


Organizatorzy

Ambasada Włoch w Warszawie i ICE

Informacje o spotkaniu

Tematem głównym będzie współpraca w zakresie transformacji energetycznej między Włochami i Polską. Czy jest możliwa? Na jakich płaszczyznach? Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

7 2

Organizatorzy

Uniwersytet SWPS i Grafika SWPS

Informacje o spotkaniu

Chcemy działać świadomie i odpowiedzialnie, oddychać czystym powietrzem, dbać o kondycję środowiska. Zdobywając coraz większą wiedzę o ekologii, w naszych głowach pojawia się coraz więcej pytań. Jakie działania realnie wpływają na poprawę kondycji środowiska, czystości powietrza, stanu wód? Czy ocean najbardziej zanieczyszczają plastikowe słomki czy może sieci rybackie? Czy segregowanie śmieci rzeczywiście ma sens, skoro – jak twierdzą niektórzy – i tak wszystkie trafiają na jedno wysypisko?

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.