Dodatkowa wypłata dla polecających produkty OZE

Zarejestruj się

Elektryczny rower firmy Harley Davidson

Elektryczny rower firmy Harley Davidson

Legendarny wytwórca motocykli prezentuje nowy model pojazdu. I nie jest to ani motorower, ani też dymiąca spalinami maszyna, a nowoczesny i lekki rower elektryczny.

Kryzys giganta

Nie jest tajemnicą, że firma produkująca najsłynniejsze motocykle na świecie przechodzi kryzys. Ich klientelą okazuje się w tej chwili zamożna grupa starszych panów. Ze względu na koszt i ciężar Harleyów młodzi ludzie nie sięgają już po nie tak często. Aby utrzymać się na rynku, firma postanowiła wyjść im naprzeciw i chce zaprezentować bardziej dopasowane do ich przekonań i upodobań, ekologiczne rozwiązania. Oprócz planowanych elektrycznych motocykli przedstawiono ostatnio rowery napędzane ekoenergią.

1604317830 the neo retro Harley Davidson electric bike 780x470 1

W łączności z tradycją

Premiera pojazdu ma odbyć się wiosną przyszłego roku. Producentem roweru jest powołana przez Harleya-Davidsona spółka Serial 1 Cycle. Historia zatacza koło. Nazwa przełomowego dla marki pojazdu nawiązuje do nazwy jednego z najbardziej klasycznych, najstarszych motocyklów: Serial Number One.

Reklama

Intrygująca tajemnica

Oprócz wizualizacji modelu niewiele więcej możemy powiedzieć o jego parametrach. Cena również jeszcze nie padła. Nie wiemy, z czego zrobiony będzie rower, jaką prędkość będzie osiągał i jakie możliwości da nam akumulator. 

Wygląd wzbudził jednak duże zainteresowanie i wiele pochlebnych komentarzy. Napęd i akumulator zasłania stylowa czarna rama, uchwyty kierownicy i siodełko zrobione są ze skóry, a opony biją po oczach bielą. Design przy całym nowatorstwie tego projektu jest więc bardzo klasyczny, co może spodobać się zarówno młodym jak i starszym odbiorcom.

1 mobile1 baner
Reklama

Źródło: green-news.pl

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.