Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Energię czerpie z natury! Spotkanie narciarzem wysokogórskim i himalaistą – Andrzejem Bargielem 

Energię czerpie z natury! Spotkanie narciarzem wysokogórskim i himalaistą – Andrzejem Bargielem 

Pierwszy człowiek, który zjechał na nartach z K2 oraz kilku innych ośmiotysięczników! Andrzej Bargiel – polski narciarz wysokogórski, biegacz górski i himalaista. W wywiadach często powtarza, że każdy z nas odpowiada za to, co dzieje się z planetą. Dlatego sam wprowadza różne eko rozwiązania do swojego życia. Jakie? Z pewnością opowie o nich podczas webinaru 28 czerwca, o godz. 18:00.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Wyjątkowe spotkanie

Gościem specjalnym webinaru organizowanego przez Columbus Energy będzie Andrzej Bargiel – polski narciarz wysokogórski, biegacz górski i himalaista. W czasie spotkania opowie o najciekawszych wyprawach i nadchodzących planach. Nie zabraknie także tematu nowoczesnych rozwiązań dla domu, które pozwalają czerpać energię z natury. Sportowiec postawił w swoim domu na „duet idealny”, czyli połączenie fotowoltaiki z pompą ciepła.

Podczas spotkania gość odpowie również na pytania uczestników.

28 czerwca, godzina 18:00

Zapisy na bezpłatny webinar

1950x720


Parę słów o Andrzeju

Andrzej Bargiel to polski narciarz wysokogórski (skialpinista), biegacz górski i himalaista. Pierwszy człowiek na świecie, który zjechał na nartach z wierzchołku Broad Peak’u, a także pierwszy zdobywca szczytu Yawash Sar II (6178 m) w Pakistańskim Karakorum. W czasie swoich wypraw w najdalsze zakątki świata widzi jak postępują zmiany klimatu – topniejące lodowce w Himalajach, ginące gatunki zwierząt. Dlatego czynnie angażuje się w różne projekty, m.in. został ambasadorem WWF pantery śnieżnej. Zwraca też uwagę na codzienne wybory konsumenckie i stawia na zieloną energię.

źródło: informacja prasowa Columbus Energy

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.