Fotowoltaika Vosti – opinie, oferta

Fotowoltaika Vosti – opinie, oferta

Vosti działa na rynku od 2017 roku. Posiada obecnie 11 oddziałów na terenie całego kraju i zatrudnia ponad 350 pracowników. Jej oferta skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale także firm i rolników.

Podcast

O firmie

Firma podkreśla szczególną uwagę na bliskość i drugiego człowieka. Wartości te przejawiają się w kontaktach z klientami. Dostarcza nowoczesne instalacje, jak również kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji. 

Vosti znalazła się w top 5 branży fotowoltaicznej w Polsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych w rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 roku. Zrealizowała już ponad 8 000 instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski o łącznej mocy ponad 45 MW.

Kto może skorzystać z oferty Vosti?

Vosti oferuje rozwiązania OZE dla domu, biznesu i rolnika. 

Co znajduje się w ofercie?

Na stronie Vosti szczegóły oferty instalacji fotowoltaicznej nie są rozbudowane. Firma gwarantuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji, rozpoczynając od darmowego audytu i pomocy w pozyskaniu finansowania.

Decydując się na usługi Vosti, mamy gwarancję, że nasza instalacja będzie się składać z komponentów od zaufanych producentów. Vosti posiada współpracę z Jinko Solar (moduły), Huawei i GoodWee (falowniki) oraz Staubli (złącza). 

Finansowanie

Dla klientów biznesowych Vosti oferuje pomoc przy procesie leasingowym. Klienci mogą liczyć na wsparcie w wyborze najkorzystniejszej opcji finansowania inwestycji. Przy obecnych cenach energii czy stopach procentowych leasingu, zazwyczaj kalkuluje się to 1:1 – kwotę, którą oszczędzamy na prądzie, wyprodukowanym przez instalację, płacimy na poczet leasingu.

Dla wszystkich klientów Visto przygotowało opcję wsparcia finansowego “Kup fotowoltaikę teraz, spłacaj za 6 miesięcy”. W ramach promocji, każdy kto wykupi instalację fotowoltaiczną pierwszą ratę zapłaci dopiero po 6 miesiącach.

Opieka firmy

Firma oferuje także opiekę serwisową. Opieka trwa również po oddaniu instalacji do użytkowania.

Zalety i wady instalacji od Vosti 

Zalety:

  • kompleksowa obsługa klienta i doradztwo,
  • wsparcie w pozyskaniu finansowania, 
  • gwarancja wysokiej jakości komponentów, 
  • wysoka pozycja na rynku.

Wady:

  • mało sprecyzowana oferta, 
  • brak transparentnej informacji na temat kosztów instalacji i gwarancji. 

fot. główna Vosti

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.