Innogy będzie wymieniać ogrzewanie

Innogy będzie wymieniać ogrzewanie

Innogy Polska wprowadza usługę montażu lub modernizacji urządzeń grzewczych dla domu. Klienci skorzystają z analizy potrzeb grzewczych oraz otrzymają możliwość zainstalowania wysokiej jakości urządzenia.

Innogy Polska zaprezentowało nową ofertę „Efektywne ogrzewanie”, która opiera się na odnawialnych źródłach energii i najnowszych technologiach, umożliwiając stabilizację i redukcję emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Wprowadzone usługi poszerza portfolio firmy o montaż i modernizację urządzeń grzewczych oraz wspiera producentów energii z OZE.

W ramach zaplanowanego na kilka najbliższych miesięcy projektu pilotażowego oferujemy mieszkańcom Warszawy i okolic pompy ciepła oraz nowoczesne kondensacyjne kotły gazowe. Klienci będą mogli także skorzystać z kilku opcji finansowania – powiedział Janusz Moroz, członek zarządu ds. handlu w innogy Polska.

Oferta „Efektywne ogrzewanie” powstała po przeprowadzeniu kompleksowej analizy systemów grzewczych dostępnych na polskim rynku przez innogy Polska, które zdecydowało, że ich dostawcą zostanie firma Buderus. Usługa obejmuje pompy ciepła, gazowe kotły kondensacyjne oraz wsparcie doradcy, który pomoże wybrać najkorzystniejszą formę finansowania. – Dedykowany doradca przeprowadzi klienta przez cały proces decyzyjny i przedstawi wszelkie opcje w zakresie finansowania – na przykład opcję ulgi podatkowej w wysokości do 53 tysięcy złotych– zapewnia Jakub Zajdel, kierownik projektu w innogy Polska.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.