Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne od polskich producentów

Bruk-Bet Solar

Innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne od polskich producentów

Fotowoltaika jest w Polsce jedną z alternatyw umożliwiających skuteczną redukcję emisji dwutlenku węgla. Mimo dynamicznego, międzynarodowego rozwoju branży słonecznej, w Polsce jest ona zauważana jako niszowa, nieopłacalna gałąź energetyki, która wymaga m.in. wielu dopłat. Czy tak faktycznie jest? Rozwój odnawialnych źródeł energii zwiększa nie tylko bezpieczeństwo energetyczne kraju, ale przyczynią się do stymulacji rozwoju gospodarczego. Rozwój OZE jest także szansą dla polskich przedsiębiorców i inżynierów.

B1
Reklama

Polskie firmy w sposób realny tworzą przemysł fotowoltaiczny, rewolucjonizując w sposób innowacyjny przemysł energetyczny. Wśród firm działających na polskim rynku PV jest Bruk-Bet Solar. W specjalnej rozmowie z portalem ŚwiatOZE.pl o produkcji modułów fotowoltaicznych mówi dyrektor zarządzający Bruk-Bet Solar, Paweł Bień.

Reklama

Grupa Bruk-Bet od ponad 30 lat jednoznacznie kojarzona z technologiami budowlanymi, nie boi się wyzwań jakie istnieją w branży wysokich technologii. Łącząc swój dorobek i pozycję rynkową z doświadczeniem zdobytym w branży budowlanej. Grupa Bruk-Bet od 2011 roku z powodzeniem rozwija markę Bruk-Bet Solar.

Bruk-Bet Solar posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz modułów multikrystalicznych, monokrystalicznych i BIPV (Building Integrated Photovoltaics), które są produkowane ze standardowymi ogniwami oraz ogniwami wykonanymi w innowacyjnej technologii PERC, poprawiającej efektywność produktu.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.