Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Klocki LEGO dla miłośników natury

Klocki LEGO dla miłośników natury

Duński producent zabawek postanowił wypuścić dwa zestawy klocków LEGO ze specjalnej kolekcji Botanical Collection. Znajdą w niej wielokolorowe bukiety kwiatów czy drzewa bonsai. To prawdziwy must have dla wszystkich miłośników natury. 

BANER MOBILEB1
Reklama

Dwa wyjątkowe zestawy

W ramach limitowanej edycji stworzono dwie partie klocków. Pierwsza to LEGO Flower Bouquet, z której można wyczarować piękne bukiety z różnorodnymi roślinami. Całość zawiera 756 elementów. Pozwalają one na różnorodną kreację w zależności od tego, jaki bukiet wymarzył sobie właściciel klocków. Do wyboru mamy stokrotki, róże, czy maki.

Drugi zestaw LEGO Bonsai Tree pozwoli na ułożenie własnego drzewka szczęścia, które nigdy nie zwiędnie. Składa się z 878 elementów i można formować swoje drzewko zgodnie z własnym poczuciem estetyki. Do jego wykończenia możemy użyć klocków imitujących zielone listki, kwiaty wiśni oraz gałązki.

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Ekologiczna produkcja i opakowanie

Całość nawiązuje do natury nie tylko samą tematyką. Klocki są wykonane z ekologicznego tworzywa. Wykorzystano do ich użycia plastik powstały na bazie trzciny cukrowej. Już od dawna firma zapowiadała wykorzystanie tej technologii w produkcji.

Zmieniło się również opakowanie zabawek LEGO, do których nie użyto w ogóle plastiku. Całość dedykowana jest nie tylko dzieciom, ale również dorosłym, którzy potrzebują chwili relaksu.

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

 Dorośli szukają nowych sposobów na »wyłączenie« i odpoczynek, cieszymy się, że możemy im pomóc w szukaniu ukojenia w ich pracowitym codziennym życiu, kiedy zanurzają się w tworzeniu tych pięknych botanicznych budowli – mówi Jamie Berard, główny projektant kolekcji.

Cena każdego zestawu wynosi 49,99 dolarów, czyli około 180 złotych.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.