Śmieciarki i zamiatarki elektryczne do obsługi miast i elektryczne samochody typu cargo do transportu różnych produktów – sami zobaczcie, co zwróciło uwagę naszej redakcji na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Branży Komunalnej.

Międzynarodowe Targi Branży Komunalnej to wydarzenie, które cyklicznie przyciąga osoby zainteresowane tematyką gospodarki komunalnej. W ramach konferencji, seminariów branżowych i wydarzeń edukacyjnych poruszane są zagadnienia powiązane z: ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, gospodarką wodno-ściekową i melioracyjną, zarządzaniem odpadami i technologiami utrzymania czystości oraz z odnawialnymi źródłami energii.

Kolejna edycja za niespełna rok – 25-27 września 2019 roku.

Dodaj komentarz


You May Also Like

Rząd wystraszył się Unii i zmienił zdanie. Będą wiatraki i dekarbonizacja

Starsi Czytelnicy pamiętają pewnie zabawę z dawnego „Przekroju” pod tytułem „Wytęż wzrok i znajdź x szczegółów, którymi różnią się oba rysunki”. Wytężyliśmy się maksymalnie i poszukaliśmy różnic pomiędzy Krajowym Planem na Rzecz Energii i Klimatu przesłanym Brukseli oraz Polityką Energetyczną Państwa 2040 przeznaczoną na użytek krajowy. Okazało się, że w kilku punktach istotnie się różnią.

Chiny rosną w siłę, eksporterzy ropy tracą na znaczeniu

Chiny pełnią wiodącą rolę w dziedzinie energii odnawialnej i są obecnie największym na świecie producentem, eksporterem i instalatorem paneli słonecznych, turbin wiatrowych, baterii i pojazdów elektrycznych – tak wynika z najnowszego raportu Globalnej Komisji Geopolitycznej Przemian Energii, zaprezentowanego 11 stycznia w Abu Zabi. Na znaczeniu tracą liderzy rynku energetycznego opartego na paliwach kopalnych.