Śmieciarki i zamiatarki elektryczne do obsługi miast i elektryczne samochody typu cargo do transportu różnych produktów – sami zobaczcie, co zwróciło uwagę naszej redakcji na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Branży Komunalnej.

Międzynarodowe Targi Branży Komunalnej to wydarzenie, które cyklicznie przyciąga osoby zainteresowane tematyką gospodarki komunalnej. W ramach konferencji, seminariów branżowych i wydarzeń edukacyjnych poruszane są zagadnienia powiązane z: ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, gospodarką wodno-ściekową i melioracyjną, zarządzaniem odpadami i technologiami utrzymania czystości oraz z odnawialnymi źródłami energii.

Kolejna edycja za niespełna rok – 25-27 września 2019 roku.


Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Tesla model Y – konsensus pomiędzy jakością a ceną

Miłośnicy pojazdów elektrycznych w końcu doczekali się: po szumnych zapowiedziach i latach wyczekiwania w marcu 2019 roku zaprezentowano Tesla model Y. To luksusowe auto o dużym zasięgu w USA traktowane jako „kompaktowy” SUV. Do setki rozpędza się od 3,7 do 5,1 sekundy (w zależności od wariantu). Cena wyjściowa rozpoczyna się od 38,5 tys. dolarów.