Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Niesamowity e-rower stworzony przez… Porsche

Niesamowity e-rower stworzony przez… Porsche

Firma Porsche Digital rozpoczęła współpracę z producentem rowerów Storck. Razem planują stworzyć całkiem nową markę Cyklær. Już jutro, 1 września odbędzie się jej premiera wraz przedstawieniem nowego e-roweru . To nie koniec zmian, jakie obie firmy planują wprowadzić na rynku elektrycznych pojazdów jednośladowych.

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Innowacyjny e-rower

Jak podaje Porsche, Cyklær łączy w sobie ponadczasową węglową ramę z wysokiej jakości komponentami i zintegrowanymi czujnikami, takimi jak przednie i tylne kamery. Tylna kamera daje rowerzyście dostęp do cyfrowego lusterka wstecznego, zwiększając bezpieczeństwo na drodze.

Dodatkowo pojazd wyposażony jest w usługi cyfrowe. Można korzystać z nich za pośrednictwem własnego smartfona i aplikacji Cyklær. Dostępne są  takie funkcje, jak nawigacja, nagrywanie wideo i usługi lokalizacyjne. Indukcyjna podkładka ładująca na kierownicy zapewnia rowerzyście możliwość ładowania smartfona podczas jazdy, co jest szczególnie przydatne podczas dłuższych podróży.

Funkcje te są stale aktualizowane i rozszerzane poprzez tzw. aktualizacje OTA (over-the-air). Użytkownicy mają również możliwość uzyskania pomocy w podjęciu decyzji, które z nowych usług cyfrowych będą dostępne w przyszłości.

Rower Cyklær to nasz pierwszy krok w kierunku tego obiecującego i szybko rozwijającego się rynku – mówi Florian Rothfuss, szef działu Customer Innovation w Porsche Digital dla newmobility.news.W przyszłości będziemy oferować kolejne usługi cyfrowe, aby poprawić wrażenia z jazdy na rowerze. Naszym celem jest, aby jazda na rowerze była lepiej skomunikowana, bezpieczniejsza i wygodniejsza dla każdego rowerzysty – kontynuuje.

Dzięki Cyklær wspólnie opracowaliśmy atrakcyjny e-rower, który naprawdę wykorzystuje możliwości oferowane przez cyfryzację – mówi Markus Storck, założyciel i dyrektor generalny Storck Bicycle GmbH dla newmobility.news.  – Jest sportowy i lekki, a dzięki e-napędowi zapewnia również komfortową jazdę do pracy. Ponadto użytkownicy mogą korzystać z wielu funkcji wyznaczających standardy, które będziemy dalej rozwijać w przyszłości dodaje.

NmIX9cS91uqCnzFIEmeRp2g5bdXxJrVpqa CJSOJNVy 9hDt2enIQhIpwykdw8BmrFP8WUivK3ZQ7BJMXM2RJTLmItSM5zjBcOseSIaf pbOL29Ev0ywnPPM6LLuMqftSBVLrSi=s0

Nowa marka – Cyklær

Oficjalna prezentacja marki Cyklær oraz nowego e-roweru odbędzie się na targach Eurobike w Friedrichshafen w dniach od 1 do 4 września 2021 roku.

Istnieje już strona produktowa, na której zainteresowani klienci mogą już zamawiać przedpremierowe rowery online.

źródło: newmobility.news, fot: Cyklær

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.