North American International Auto Show w Detroit – ostatnie dni, by zobaczyć trendy w motoryzacji

Detroit – to tutaj pierwszą fabrykę otworzył Henry Ford, który zapoczątkował masową sprzedaż samochodów. I choć od tego momentu sporo się zmieniło, co roku fani motoryzacji spotkają się, by oglądać nowości prezentowane przez producentów samochodów. Wydarzenie motoryzacyjne odbywa się od 1907 roku, z wyjątkiem lat 1941-1953, i cieszy ogromną frekwencją.

W tym roku w wydarzeniu dla mediów udział wzięło ponad 5000 akredytowanych dziennikarzy z całego świata. Podczas pokazu w Cobo Center w Detroit wystawiono ponad 750 pojazdów. Przy wydarzeniu współpracę podjęło ponad 800 000 osób. Pokaz jest otwarty dla publiczności w dniach 19-27 stycznia.

Fotowoltaika od Columbus Energy

Podczas wydarzenia odwiedzający mają możliwość zobaczyć z bliska pojazdy i technologie, które będą kształtować przyszły rynek motoryzacyjny. Najważniejsze premiery światowych marek motoryzacyjnych odkrywają karty. Od małych samochodów spalinowych i elektrycznych, aż po ciężarówki. Jak twierdzą organizatorzy, każdy znajdzie na imprezie coś dla siebie. Do końca eventu zostały 3 dni.

Strona wydarzenia: https://naias.com/