Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Nowa elektryczna hybryda roweru i skutera od firmy Karmic

Nowa elektryczna hybryda roweru i skutera od firmy Karmic

Firma Karmic stworzyła motorower, który nie przypomina żadnego, jakie powstawały do tej pory. W połowie elektryczny rower, a w połowie elektryczny skuter, wygląda jak wyjęty prosto z filmu science fiction.

BANER MOBILEB1
Reklama

karmic oslo

Karmic Oslo został zbudowany na aluminiowej podstawie i termoplastycznych panelach nadwozia. Wyposażony zarówno w pedały, jak i w ręczną przepustnicę,może osiągnąć prędkość nawet 20 km/h. To klasyfikuje go w USA jako e-rower klasy 2.

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

karmic oslo 2

Wymienny 480 Wh akumulator wystarcza na przejechanie 32 km. Silnik ma moc 250 W. Producent motorowerów – firma Karmic, deklaruje, że posiada również silnik w wersji 500 W. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że w przyszłości pojawi się mocniejszy wariant tego pojazdu, jeśli tylko pozwolą na to regulacje prawne.

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

karmic oslo 3

By zapewnić użytkownikom stabilną i komfortową jazdę, Karmic OSLO został wyposażony w aluminiowe felgi, szerokie opony oraz hydrauliczne hamulce tarczowe, zapewniające mocniejsze hamowanie. Przednie i tylne oświetlenie LED jest zintegrowane z rowerem i zostało poprowadzone tak, by zapewniało dobrą widoczność pojazdu także z boku.

Choć cena Karmic Oslo wynosi 1499 dolarów, to kampania marketingowa firmy nie wypada obecnie najlepiej – nie przekłada się na popularność i sprzedaż pojazdów.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.