Elektromobilność Nowa stacja ładowania VOZILLI 28 marca 2018 Elektromobilność Nowa stacja ładowania VOZILLI 28 marca 2018 Przeczytaj także Elektromobilność Małe samochody elektryczne wracają do Europy. Producenci stawiają na niższe ceny Jeszcze dekadę temu małe samochody miejskie były podstawą europejskiego rynku motoryzacyjnego, a dziś ich udział znacząco spadł na rzecz większych i cięższych pojazdów. Jednak zmiana technologiczna związana z elektromobilnością oraz rosnące koszty energii i emisji CO₂ sprawiają, że producenci ponownie zaczynają inwestować w bardziej kompaktowe modele. Elektromobilność Autobus zamawiany przez aplikację. Zgierz testuje sposób na wykluczenie komunikacyjne Polskie miasta testują transport na żądanie, który ma uzupełniać tradycyjną komunikację publiczną, szczególnie w obszarach słabiej skomunikowanych. W ramach pilotażowego systemu elektryczne busy kursują po zgłoszeniach pasażerów z aplikacji mobilnej. Na terenie obiektu Racławicka Center uruchomiono nową stację ładowania pojazdów Miejskiej Wypożyczalni Samochodów Elektrycznych VOZILLA. Reklama Stolica Dolnego Śląska dynamicznie rozwija się w sektorze elektromobilności i na terenie aglomeracji wrocławskiej powstaje coraz więcej punktów ładowania. Miejska Wypożyczalnia Samochodów Elektrycznych VOZILLA, która działa we Wrocławiu od listopada ub.r. rozwija też własną sieć. Operator uruchomił kilka szybkich ładowarek do aut elektrycznych o mocy 50 kW każda, których docelowa ma być 12. Kolejne powstaną w najbliższych miesiącach. Teraz VOZILLA nawiązała współpracę z właścicielem inwestycji Racławicka Center, na terenie której uruchomiono nową stację ładowania samochodów wypożyczalni. − Szybkie ładowarki pozwalają na naładowanie samochodu w ciągu max. 40 minut. Dla komfortu użytkowników, zajmują się tym pracownicy naszej wypożyczalni. Nowe partnerstwa i rozbudowa naszej sieci ładowania to nowe możliwości, by nasze auta szybciej były dostępne dla zainteresowanych użytkowników, a tych nie brakuje – mówi Miłosz Franaszek, szef projektu VOZILLA. Zgodnie z planami rozwoju firmy, stacja ładowania w Racławicka Center zostanie uruchomiona dla innych użytkowników samochodów elektrycznych w przeciągu najbliższego roku. Fot.: Canva Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.