Dodatkowa wypłata dla polecających produkty OZE

Zarejestruj się

Nowe zasady przyłączenia mikroinstalacji do sieci innogy Stoen Operator

Nowe zasady przyłączenia mikroinstalacji do sieci innogy Stoen Operator

Operator sieci dystrybucyjnej innogy Stoen Operator uruchomił portal, dzięki któremu można zgłosić wniosek o przyłączenie mikroinstalacji do sieci. Spółka, choć nie wstrzymuje prac, to ze względu na środki ostrożności w czasie pandemii koronawirusa zgodziła się na wykonywanie ich tylko na zewnątrz budynków.

B1
Reklama
Pion mobiPion
Reklama

– W dobie postępującej digitalizacji, dla większości klientów, wyróżnikami wysokiej jakości obsługi są szybkość rozwiązania problemu i wygoda. Nowy portal przyłączeniowy innogy Stoen Operator jest odpowiedzią na te potrzeby. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić naszym klientom czas, a jednocześnie ułatwi załatwianie spraw z domu co w dobie pandemii zwiększa bezpieczeństwocytuje portal gramwzielone.pl prezesa zarządu Innogy Stoen Operator, Roberta Stelmaszczyka.

Portal informuje, że innogy nadal dokonuje odczytów liczników i innych prac przy układach pomiarowych. Jedynym warunkiem musi być możliwość wykonania prac bez konieczności wejścia do lokalu mieszkalnego lub budynku. Ma to poprawić warunki bezpieczeństwa i zdrowia zarówno klientów, jak i pracowników innogy Stoen Operator. 

Reklama

Spółka jednak uwzględnia pewne sytuacje awaryjne, ale wtedy oczekuje także informacji o stanie zdrowia klienta. Równocześnie też prosi o kontakt, w przypadku gdyby w ciągu 14 dni po wykonanych pracach klient zaobserwował zmianę stanu swojego zdrowia.

Jak zgłosić przyłączenie mikroinstalacji do sieci innogy SO?

W ramach wspomnianej digitalizacji prac, innogy otworzył portal internetowy, przez który można zgłosić się z prośbą o przyłączenie mikroinstalacji do sieci: https://przylacza.innogystoenoperator.pl/ Po zgłoszeniu można z pomocą specjalnego konta obserwować status zgłoszonych spraw.

Źródło: gramwzielone.pl

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.