Parking Panek Carsharing pod Emparkiem w Warszawie

Carsharing staje się coraz powszechniejszym sposobem transportu. Powoli, w Warszawie, tworzone są miejsca parkingowe dedykowane tym usługom, by wynajem, a także zdanie samochodu było jeszcze łatwiejsze niż pod swoim domem. Na parkingu Panek Carsharing zlokalizowanego pod Empark Mokotów Biznes Park, opowiedziała Katarzyna Panek, rzecznik prasowy Panek SA.

„Dzięki naszej współpracy [z Emparkiem] uruchomiliśmy 10 miejsc parkingowych, na których użytkownicy carsharingu mogą parkować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, ponieważ w najbardziej zatłoczonym centrum biznesowym Warszawy mamy dedykowane miejsca dla naszych użytkowników i dzięki temu możemy bez problemu, bez poszukiwania takich miejsc, zaparkować gdzie tylko mamy ochotę, oczywiście w ramach tych 10 miejsc” – zauważyła Katarzyna Panek.

Dostęp do usługi może uzyskać każdy, wystarczy zarejestrować się na stronie www.panekcs.pl i ściągnąć stosowną aplikację mobilną, służącą do wypożyczania i oddawania pojazdów. Mobilna mapa umożliwia zlokalizowanie i zarezerwowanie samochodu znajdującego się najbliżej. Za pomocą pobranej aplikacji można także otworzyć wybrany pojazd.

W podobnie optymistycznym tonie wypowiada się Przemysław Wardęga, Senior PR & Marketing Manager spółki Immofinanz, będącej właścicielem Empark Mokotów Biznes Park. Firma ta również chwali sobie współpracę ze spółką Panek, podkreślając płynące z niej korzyści ekologiczne oraz wizerunkowe.

„Empark Mokotów Biznes Park to największy kompleks biurowy w Polsce. Codziennie różnymi środkami transportu do naszych 9 budynków biurowych, które stanowią ten kompleks, przyjeżdża prawie 6 tys. osób. Kiedy usłyszeliśmy o możliwości współpracy z Panek, nie zastanawialiśmy się nawet chwili. Taka alternatywa to doskonała wartość dodana dla naszych najemców. Naszym celem jako inwestora i właściciela kompleksu jest wdrażanie na jego terenie różnego rodzaju inicjatyw, które ułatwiają im życie. Współpraca z Pankiem jest właśnie jedną z takich inicjatyw. Jako inwestor i właściciel staramy się wdrażać inicjatywy, które są pośrednio związane z ekologią, z modnym ostatnio zdrowym trybem życia, stąd tym bardziej Panek idealnie wpisuje się w naszą strategię” – podsumował przedstawiciel spółki Immofinanz.

Dodaj komentarz


You May Also Like

Rząd wystraszył się Unii i zmienił zdanie. Będą wiatraki i dekarbonizacja

Starsi Czytelnicy pamiętają pewnie zabawę z dawnego „Przekroju” pod tytułem „Wytęż wzrok i znajdź x szczegółów, którymi różnią się oba rysunki”. Wytężyliśmy się maksymalnie i poszukaliśmy różnic pomiędzy Krajowym Planem na Rzecz Energii i Klimatu przesłanym Brukseli oraz Polityką Energetyczną Państwa 2040 przeznaczoną na użytek krajowy. Okazało się, że w kilku punktach istotnie się różnią.

Chiny rosną w siłę, eksporterzy ropy tracą na znaczeniu

Chiny pełnią wiodącą rolę w dziedzinie energii odnawialnej i są obecnie największym na świecie producentem, eksporterem i instalatorem paneli słonecznych, turbin wiatrowych, baterii i pojazdów elektrycznych – tak wynika z najnowszego raportu Globalnej Komisji Geopolitycznej Przemian Energii, zaprezentowanego 11 stycznia w Abu Zabi. Na znaczeniu tracą liderzy rynku energetycznego opartego na paliwach kopalnych.