Dom energooszczędny i metody na płacenie niskich rachunków – Małopolski Festiwal Innowacji

Temat przewodni tegorocznego Małopolskiego Festiwalu Innowacji to energooszczędność w domu i metody na niskie płacenie rachunków. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź w ten piątek (8.06. czerwca) pod Halę Sportową w Słomnikach w godzinach od 10.00 do 18.00.

Na 3. edycji Małopolskiego Festiwalu Innowacji dowiesz się więcej o np. programach dofinansowujących wymianę kotłów, montaż pomp ciepła czy termomodernizację domów. Będziesz mieć okazję, aby skonsultować się z doradcą energetycznym i poznać nowe metody oszczędzania energii. W trakcie wydarzenia odbędzie się happening „Kinobez prądu”, w trakcie którego dzieci i młodzież pedałując na rowerach, wytworzą prąd do projekcji filmów.

Fotowoltaika od Columbus Energy

To okazja do przekonania się, jak działają nowoczesne kotły na ekogroszek, kotły z certyfikatem Ekoprojektu, ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła i kolektory słoneczne oraz na czym polega kompleksowa termomodernizacja. Najlepsze rozwiązania dla energooszczędnych domów przedstawią firmy, takie jak: Columbus Energy S.A., Viessmann, SAS Ekologiczne Kotły C.O., Firma Zakład Kotlarsko-Instalacyny Wod. Kan. Gaz i C.O Grobelny, Termo Organika, Biston Budowa domów w technologii SIP, Eco-Technika oraz Klaster Zrównoważona Infrastruktura i Fundacja Ekologiczna Arka.

Festiwalowi patronuje Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Strona wydarzenia: http://www.festiwalinnowacji.malopolska.pl/