Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Pasja, wizja i sukces – kulisy największego kongresu w historii Columbus Elite

Pasja, wizja i sukces – kulisy największego kongresu w historii Columbus Elite

W pierwszym tygodniu stycznia firma Columbus Elite zorganizowała wyjątkowy noworoczny kongres, który przyciągnął ponad 400 współpracowników oraz licznych gości. To wydarzenie było nie tylko okazją do świętowania wspólnych sukcesów, ale również zdefiniowania nowych celów i strategii firmy na 2024 rok.

BANER MOBILEB1
Reklama

O Columbus Elite

Firma Columbus Elite, założona przez Pawła Bednarka i Rafała Kołłątaja, od dłuższego czasu cieszy się renomą w branży sprzedaży OZE. O ciągłym dążeniu do doskonałości, co jest jednym z kluczowych elementów kultury korporacyjnej Columbus Elite, świadczą prestiżowe nagrody, które zdobywa. W skład firmy wchodzą doświadczeni przedsiębiorcy i menedżerowie – podczas kongresu można było usłyszeć ich historie, w których opowiadali m.in. o  strategiach wobec wyzwań, które napotykali na swojej zawodowej drodze.

Gośćmi kongresu, których można było usłyszeć na scenie, byli między innymi Dawid Zieliński (CEO Columbus), Dariusz Kowalczyk-Tomerski, Szymon Gruszka, Wojciech Tokarz, Jakub Fijewski, Kamil Krawczyk, Aleksandra Krawczyk, Grzesiek Poprawski, Mateusz Janiszewski, Tomasz Stanisławski, Kamil Krążek, Paweł Bednarek i Rafał Kołłątaj.

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Ten Kongres to kamień milowy w historii firmy

Jednym z najważniejszych punktów spotkania było podkreślenie niebywałych wyników sprzedażowych firmy, które uczyniły ten kongres największym wydarzeniem sprzedażowym w historii branży OZE. Przyczyn tego sukcesu Grupa Kapitałowa Columbus upatruje w doskonałej jakości oferowanych produktów oraz w strategicznym podejściu do rynku, które stosuje.

Ważnym elementem kongresu było również wyróżnienie najlepszych doradców Columbus Elite. Uhonorowano wówczas najbardziej zaangażowanych specjalistów od sprzedaży, wnoszących ogromny wkład w rozwój firmy. Zakulisowe rozmowy, prezentacje nowych produktów i  projektów oraz inspirujące wystąpienia uczestników sprawiły, że kongres Columbus Elite stał się prawdziwym źródłem motywacji. 

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama
1 686 1
Fot.: Columbus Elite

Perspektywa na przyszłość 

Rok 2023 był dla Columbus Elite szczególnie obfity w sukcesy, zwłaszcza po powrocie do wyników sprzed legislacji. Firma nie tylko dostosowała się do nowych wyzwań regulacyjnych, ale także wykorzystała je jako okazję do doskonalenia swoich strategii biznesowych.

W trakcie kongresu przedstawiciele Columbus Elite podzielili się swoimi celami na nowy rok. Jakie one są? Otóż w 2024 roku firma planuje jeszcze bardziej rozszerzyć swoje wpływy na rynku, powiększając strukturę i wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Ambitne cele obejmują także rozwój działań na międzynarodową skalę, co ma wzmocnić pozycję Columbus Elite jako lidera w branży.

Źródło tekstu i zdjęć: informacja Columbus Elite

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.