„Pełnym oddechem” – nowa oferta od BOŚ dla PGNiG

„Pełnym oddechem” – nowa oferta od BOŚ dla PGNiG

Od pierwszego lipca tego roku klienci PGNiG Obrót Detaliczny mogą skorzystać ze specjalnej pożyczki w BOŚ Banku na cele ekologiczne. W ramach „Pełnym oddechem” otrzymają do 100 tys. złotych na względnie korzystnych warunkach. Na co należy przeznaczyć zaciągniętą pożyczkę?

„Pełnym oddechem” to pożyczka dedykowana tym klientom PGNiG OD, którzy poszukują źródeł finansowania na wdrażanie systemów ściśle powiązanych z poprawą jakości powietrza.

Na co przeznaczyć pożyczkę „Pełnym oddechem”?

Klienci PGNiG OD kwoty otrzymane w ramach pożyczki od Banku Ochrony Środowiska powinni przeznaczyć na:

– wymianę użytkowanych urządzeń grzewczych na nowe z wyszczególnieniem kotłów gazowych i przyłączy gazowych,

– zakup i montaż nowych urządzeń grzewczych wraz z oprzyrządowaniem i materiałami instalacyjnymi,

– audyt energetyczny nieruchomości oraz zakup i montaż wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,

– przeprowadzenie prac termomodernizacyjnych.

Od początku 2018 roku konsekwentnie rozwijamy inicjatywy skierowane do osób, które decydują się na modernizację systemu grzewczego w swoim domu. Współpraca z Bankiem Ochrony Środowiska stanowi kolejny element tej aktywności, której celem jest kompleksowe wsparcie dla naszych obecnych i nowych Klientów, a przez to jeszcze większy udział GK PGNIG w walce o czyste powietrze – stwierdził Henryk Mucha, prezes zarządu PGNiG Obrót Detaliczny.

Na jakie warunki może liczyć Klient?

Przy pożyczce zaciągniętej na 36 miesięcy oprocentowanie nominalne jest stałe i wynosi 3,0%. W przypadku wyboru dłuższego okresu spłacania oprocentowanie jest zmienne, tzn. jest sumą WIBORU 6M i 2,5 pkt. proc. marży. Prowizja za udzielenie pożyczki niezmiennie wynosi 5.0%.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.