Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Już niedługo rusza PESA SMART ENERGY FORUM

Już niedługo rusza PESA SMART ENERGY FORUM

Już 07-08 lutego 2024 r. podczas kolejnej edycji targów ENEX w Kielcach odbędzie się nieodpłatne wydarzenie dedykowane praktykom branży energetycznej zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii (eng. PESA).

BANER MOBILEB1
Reklama

PESA SMART ENERGY FORUM

PESA, to wiodące stowarzyszenie branży energetycznej, które zrzesza czołowe firmy działające na rynku: producentów, inwestorów, deweloperów i integratorów, zarówno z Polski, jak i zza granicy.

Organizowane przez nie PESA SMART ENERGY FORUM to miejsce, gdzie liderzy rynku magazynowania energii spotkają się z klientami, aby wspólnie przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom, najlepszym praktykom, modelom technicznym oraz biznesowym w branży.  

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Tematy przewodnie Forum 

Pierwszy dzień Forum poświęcony będzie rozwiązaniom dla prosumentów, przedsiębiorców i społeczności energetycznych. Dostarczy on praktycznych informacji dotyczących opłacalności inwestycji w magazyn energii oraz wskazówek, na co zwrócić uwagę decydując się na zakup. 

Podczas drugiego dnia analizie zostanie poddana opłacalność inwestycji w wielkoskalowe magazyny energii oraz rozwiązania wodorowe, bankowalność tego typu projektów oraz ryzyka związane m.in. z ochroną PPOŻ.

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

Podczas tych dwóch, intensywnych dni, swoim doświadczeniem, wiedzą i najlepszymi praktykami będą dzielić się czołowi i najbardziej doświadczeni eksperci i praktycy branży magazynowania energii i energetyki rozproszonej. To wyjątkowa okazja dla profesjonalistów z różnych sektorów rynku energetycznego do dzielenia się wiedzą i nawiązania współpracy. 

Szczegółowa agenda, prelegenci oraz informacje organizacyjne dostępne pod adresem: https://psme.org.pl/pesa-smart-nergy-forum-enex-024/

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.