PGNiG wchodzi na rynek instalacji fotowoltaicznych dla firm

PGNiG wchodzi na rynek instalacji fotowoltaicznych dla firm

Usługa “fotowoltaika dla firm” należy do najnowszej oferty PGNiG Obrót Detaliczny. W jej ramach przedsiębiorstwo będzie realizować inwestycje w instalacje PV.

Celem PGNiG jest komfort i zadowolenie klientów. Nowoczesne panele fotowoltaiczne dla firm to wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom. Nie tylko gaz ziemny – pakiet rozwiązań energetycznych, które proponujemy naszym klientom będzie coraz szerszy, w dodatku wszystko załatwić będzie można za jednym razem i jak zwykle w jednym miejscu – zaznacza Maciej Woźniak, Wiceprezes Zarządu ds. handlowych PGNiG SA.

Partnerem oferty jest firma Corab, która będzie odpowiedzialna za dostarczenie elementów instalacji.

– To kolejny taki duży projekt który wykorzystuje nasz potencjał oraz współpracujących z nami firm – mówi Henryk Biały, Prezes Zarządu Corab sp z o.o.

PGNiG OD kieruje tę ofertę do swoich obecnych i potencjalnie nowych klientów biznesowych. Ma ona być realizowana w modelu “pod klucz”. Oznacza to, że na każdym etapie procesu sprzedażowego i inwestycyjnego klient/przedsiębiorstwo inwestujące w fotowoltaikę, będzie miał do dyspozycji obsługę klienta. Co więcej, odbiorcy będą mogli skorzystać z pomocy w procesie uzyskania dofinansowania oraz finansowania komercyjnego.

– Dążymy do uzyskania korzystnej dla klientów synergii w obszarze uzupełniających dla gazu ziemnego rozwiązań energetycznych. Z tego względu zdecydowaliśmy się na rozwój nowego produktu i promocję czystej energii słonecznej. – powiedział Henryk Mucha, Prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

Dla klientów indywidualnych, ta oferta ma być udostępniona w pierwszym kwartale 2020 roku.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.