PKN Orlen w programie GovTech

PKN Orlen poinformował o przystąpieniu do rządowego programu GovTech. W ramach konkursu należy usprawnić i zwiększyć bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą urządzeń mobilnych. Taki efekt ma zapewnić rozwiązanie umożliwiające automatyczną identyfikację pojazdów tankowanych przy użyciu istniejącej aplikacji Orlenu.

PKN Orlen chce wyznaczać nowe trendy w rozwoju swoich usług z użyciem aplikacji mobilnych. Dlatego koncern przystąpił do projektu GovTech. To rządowy program, który wspiera współpracę pomiędzy spółkami z udziałem Skarbu Państwa i administracją publiczną a sektorem małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru IT.

Fotowoltaika od Columbus Energy

Orlen poszukuje technologii automatycznego rozpoznawania pojazdów

Orlen szuka narzędzia identyfikacji pojazdów tankowanych przez klientów z wykorzystaniem istniejącej już aplikacji mobilnej. Ma to usprawnić proces, zwiększyć bezpieczeństwo i oszczędzić czas przy dokonywaniu transakcji na stacji paliw.

Od lat pozostajemy branżowym liderem rozwiązań mobilnych. Jako pierwsi na polskim rynku wdrożyliśmy aplikację mobilną, pozwalającą klientom biznesowym na łatwe i przejrzyste zarządzanie transakcjami flotowymi. Nowym standardem była również – wprowadzona w ubiegłym roku – aplikacja mobilna, pozwalająca klientom indywidualnym na dokonywanie płatności bezpośrednio przy dystrybutorze – stwierdziła Patrycja Panasiuk, dyrektor Biura Innowacji PKN ORLEN. Dodała także, że udział programie GovTech pozwoli na dalszy rozwój innowacyjnych technologii i zwiększy satysfakcję klientów korzystających z mobilnej aplikacji.

Informacje dotyczące wyzwania, a także aplikowania, są dostępne na:

https://govtech.gov.pl/pkn-orlen/