Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Po pierwsze woda. VI Konferencja „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”

Po pierwsze woda. VI Konferencja „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”

Zbliża się szósta edycja wydarzenia, które stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń na temat racjonalnego wykorzystania wody opadowej. Konferencja „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi” 2021 (#GWOR2021) to wydarzenie niezwykle istotne ze względu na pogłębiający się problem z zasobami wodnymi oraz zmian klimatu.

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Woda – temat przewodni konferencji GWOR 2021

Woda to kluczowy dla życia na Ziemi surowiec. W świetle zmian klimatu, skali marnowania i niedoboru surowców, temat gospodarowania zasobami wodnymi jest niezwykle istotny. Dlatego konferencja  „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi” 2021 to idealna okazja, aby przyjrzeć się rozwiązaniom i sposobom na przeciwdziałanie suszom, ochronie zasobów wody, czy adaptacji do zmian klimatu. 

Konferencja GWOR 2021 odbędzie się w dniach 3–5 listopada 2021 roku. Udział w niej będzie można wziąć zarówno stacjonarnie (w Krakowie), jak i online (za pośrednictwem platformy Akademia Inżynierii). 

Prelegenci, którzy pojawią się na wydarzeniu to naukowcy, eksperci z branży, inwestorzy i osoby odpowiedzialne za  prace z obszaru gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi. Przed nami dwa dni referatów, warsztatów i emocjonujących paneli dyskusyjnych. Wydarzenie GWOR 2021 objęliśmy patronatem medialnym.

Warsztaty na #GWOR2021 i nagrody TYTAN

Organizatorzy GWOR 2021 przygotowali warsztaty poświęcone adaptacji ogrodów miejskich do zmian klimatu oraz ustalaniu opłat za usługi odprowadzania wód opadowych i roztopowych. Serdecznie zachęcamy do udziału w tych inspirujących i praktycznych zajęć.

Podczas spotkania wręczone zostaną też nagrody TYTAN. Wyróżnienia te przyznaje co roku , Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., które jest organizatorem konferencji.

Dokładny plan i program konferencji. Kliknij w obrazek:

konf GWOR mailing3 8 1

Wraz z Organizatorami zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Słyszałeś/aś o tzw. wiecznych zanieczyszczeniach PFAS? Oglądaleś/aś film Dark water, który opowiada historię wieloletniego procesu sądowego w USA? Przeczytaj więcej o tym, czy woda pitna jest wszędzie bezpieczna. 

źródło: inf. prasowa

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.