Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Pomidory i ziemniaki kupisz na telefon

Pomidory i ziemniaki kupisz na telefon

Ziemniaki, jajka czy pomidory będzie można kupić teraz na telefon od lokalnych sprzedawców. E-targowisko to pomysł Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach. 

BANER MOBILEB1
Reklama

Bardzo prosty pomysł z pewnością ułatwi życie zarówno mieszkańcom, jak i lokalnym sprzedawcom. Już został doceniony w całej Polsce – w ślad za Wronkami mają zamiar pójść również inne miasta. 

„Sprzedaż towarów i robienie zakupów stało się obecnie problemem. By pomóc państwu w ułatwieniu kontaktów na linii dostawca – klient, przygotowaliśmy stronę „E-targowisko”. Znajdziemy tu listę sprzedawców, którzy na co dzień wystawiają towary na wronieckim placu targowym” – poinformowali organizatorzy akcji E-targowisko. 

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

– Coraz bardziej restrykcyjne przepisy, wprowadzane w związku panującą epidemią koronawirusa, mają ogromny wpływ na nasze codzienne życie” – podkreślili organizatorzy akcji.

Co proponują sprzedawcy w listy „E- targowisko”? Kapustę kiszoną, jaja, drób, ale też kwiaty i rozsady. 

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

„E-targowisko” będzie rozbudowywane w miarę zgłaszania się kolejnych sprzedających. Odbiór towaru następuje najczęściej osobiście, po uzgodnieniu ze sprzedawcą. Niektórzy z nich oferują towar z „dostawą do klienta”. 

Redakcja Świata OZE zachęca wszystkich do wspierania lokalnych biznesów i innych mikro przedsiębiorstw rzemieślniczych. To od nas zależy, jak będzie wyglądała branża FMCG po pandemii – jeśli chcemy, by nasze ulubione lokalne knajpy i sklepiki przetrwały, róbmy tam zakupy i zamawiajmy jedzenie. Pomóżmy właścicielom w tym trudnym czasie, nasza lojalność konsumencka jest w tej chwili na wagę złota. 

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.