Pompy ciepła: nowy poradnik od PORT PC

Pompy ciepła: nowy poradnik od PORT PC

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) opublikowała na swojej stronie kolejny poradnik. Dotyczy on zagadnień związanych z emisją hałasu i drgań przez pompy ciepła.

Tytuł poradnika brzmi „Wytyczne do ograniczania hałasu instalacji z pompami ciepła”, jest on skierowany  przede wszystkim do projektantów i wykonawców instalacji. Dotyczy ograniczania hałasu instalacji z pompami ciepła. Poradnik opisuje podstawy akustyki, sporo uwagi poświęcono również odpowiedniemu ustawieniu urządzenia w obiekcie lub na zewnątrz. Poradnik dostępny jest do pobrania w wersji online na stronie internetowej PORT PC, w zakładce publikacje.

Organizacja zachęca do udziału w Targach Renexpo w Warszawie 23 września 2015 r. Odbędzie się wtedy IV Kongresu PORT PC. Z programem tegorocznego spotkania można zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej www.renexpo-warsaw.com w zakładce konferencje.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.