Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Powermat – opinie, oferta

spawanie

Powermat – opinie, oferta

Powermat to renomowany producent narzędzi dedykowanych różnym branżom i klientom, także spoza Polski. Firma współpracuje z producentami sprzętu z niemal całej Europy i Azji. Na rynku istnieje od 1990 roku, dzięki czemu jest na bieżąco z innowacyjnymi elektronarzędziami, sprzętem spawalniczym, czy urządzeniami niezbędnymi do pracy w ogrodzie i na budowie.

Reklama

Co znajdziesz w Powermat?

Firma kładzie nacisk na wysoką jakość produktów. Z oferty Powermat korzystają m.in.: warsztaty, zakłady produkcyjne, firmy remontowe i budowlane oraz klienci indywidualni. Szeroka oferta sprawia, że niemalże każdy klient znajduje tu odpowiednie produkty dla siebie. W asortymencie są także sprzęty AGD i RTV, artykuły do pielęgnacji domu i ogrodu, a także akcesoria sportowe i turystyczne. Powermat oferuje klientom elektryczne deskorolki i trampoliny. Eksperci na bieżąco śledzą potrzeby rynku, dzięki czemu oferta jest stale dopasowywana do ich potrzeb. 

Do kogo skierowana jest oferta Powermat?

Powermat odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, stworzyła 2 warianty oferty. Do pierwszej grupy docelowej należą klienci detaliczni, którzy mogą dokonywać zakupów w sklepie internetowym. Natomiast dla klientów hurtowych, firma udostępnia dedykowaną platformę, na której znajduje się pełna oferta produktów. Ponadto firma proponuje korzystne warunki współpracy dla hurtowni. Swoich klientów Powermat zaopatruje między innymi w: elektronarzędzia, sprzęt spawalniczy, czy urządzenia budowlane. Dzięki nim prace przebiegają szybciej i wydajniej, co przekłada się na zyski firmy oraz oszczędność czasu. Każdy z dostarczanych produktów posiada atest, który jest dowodem jakości i bezpieczeństwa.

Powermat i recykling

Firma udostępnia na swojej stronie przydatne informacje na temat elektrośmieci. Znajdziemy tu wskazówki dotyczące oddawania zużytego sprzętu elektronicznego, który ma zostać poddany recyklingowi. Na stronie firmy znajdują się porady, jak i gdzie przekazać stare sprzęty do utylizacji. Podano listę sklepów, w których każdy może zostawić produkt małogabarytowy oraz spis punktów, w których można zostawić stare urządzenia. Dzięki takim zbiórkom zużyty sprzęt trafia do zakładów, które zajmują się recyklingiem. Podczas tego procesu zostają usunięte substancje i materiały niebezpieczne dla zdrowia i środowiska. Natomiast pozostałe są wykorzystywane do produkcji nowych narzędzi. 

Zalety i wady Powermat

Zalety:

  • wysoki stosunek jakości produktów do ceny,
  • 30-letnie doświadczenie firmy i pozytywne opinie klientów,
  • Powermat zapewnia wielotorową obsługę klienta,
  • w ofercie znajdują się profesjonalne narzędzia z gwarancją,
  • firma posiada serwis narzędzi,
  • klient ma szansę na zwrot towaru,
  • Powermat przykłada wagę do dbałości o środowisko.

Wady:

  • w sprzedaży Powermat znajdują się produkty niezwiązane z produkcją narzędzi i budownictwem, np. sprzęt sportowy, masażery, czy AGD,
  • klient może mieć wrażenie, że znajduje się na kolejnej platformie e-commerce z produktami z każdej branży.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.