Powermat – opinie, oferta

Powermat to renomowana firma, która zajmuje się dostarczaniem narzędzi do różnych branż dla klientów krajowych oraz europejskich. Współpracuje z producentami sprzętu z prawie całej Europy i Azji. Na rynku istnieje o 1990 r., dzięki czemu już od 30 lat jest na bieżąco z innowacyjnymi narzędziami, które pojawiają się w danych branżach.

Firma duży nacisk kładzie na wysoką jakość dostarczanych produktów, aby inwestycja w nie zwróciła się wielokrotnie. Z oferty Powermat korzystają m.in.: warsztaty, zakłady produkcyjne, firmy remontowe i budowlane oraz wiele innych. Poza przedsiębiorcami i hurtowaniami, zakupów dokonują także klienci detaliczni. Szeroka oferta sprawia, że niemalże każdy klient znajdzie odpowiednie produkty dla siebie. W asortymencie znajdują się również sprzęty AGD i RTV, do pielęgnacji domu i ogrodu, a także sportu i turystyki. Ostatnimi czasy Powermat oferuje klientom masażery, które pozwalają dbać o ciało. Eksperci na bieżąco śledzą potrzeby rynku, dzięki czemu oferta jest stale dopasowywana do potrzeb klientów. 

Fotowoltaika od Columbus Energy

Do kogo skierowana jest oferta Powermat?

Powermat odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, stworzyła 2 warianty oferty. Do pierwszej grupy docelowej należą klienci detaliczni, którzy mogą dokonywać zakupów w sklepie internetowym. Natomiast dla klientów hurtowych, firma udostępnia dedykowaną platformę, na której znajduje się pełna oferta produktów. Ponadto oferuje korzystne warunki współpracy dla hurtowni, dzięki czemu posiada wielu partnerów biznesowych. Swoich klientów zaopatruje w: elektronarzędzia, sprzęt spawalniczy oraz urządzenia budowlane. Dzięki temu prace przebiegają szybciej i wydajniej, co przekłada się na zyski firmy. Każdy z dostarczanych produktów posiada atest, który jest dowodem jakości i bezpieczeństwa – to niezwykle ważne przy tego typu pracach. 

Powermat – profesjonalizm w każdym calu

Powermat dbając o opinie, zapewnia profesjonalną obsługę klienta . W tym celu udostępniła infolinię, dzięki czemu klienci mogą telefonicznie i szybko uzyskać wszelkie informacje związane z zamówieniem. To sprawia, że zamówienia przebiegają sprawniej, a kupujący mają pewność, że zamówiony towar spełni ich oczekiwania. Ponadto Powermat stworzyła serwis narzędzi, dzięki któremu gwarancje są realizowane sprawnie, aby klient jak najprędzej mógł korzystać z danego produktu. Natomiast kupujący, którzy z pewnych względów zechcą zwrócić produkt, natychmiastowo otrzymują pieniądze na swoje konto po spełnieniu warunków zwrotu. Metody płatności odbywają się za pośrednictwem najpopularniejszych platform współpracujących z bankami ,dzięki czemu są bezpieczne i przebiegają ekspresowo. Klienci mogą również opłacić zamówienia przy odbiorze przesyłki od kuriera. Poza interesami klientów, Powermat dba również o środowisko, co jest niezwykle ważne w obecnych czasach, w związku z degradacyjnym wpływem przedsiębiorstw produkcyjnych.

Powermat i recykling

Powermat promuje również działania mające na celu ochronę środowiska, które obecnie staje się coraz bardziej zanieczyszczone. Firma udostępniła w witrynie internetowej informacje na temat oddawania zużytego sprzętu elektronicznego, który zostaje poddany recyklingowi. Na stronie znajdują się dokładne wskazówki, dzięki którym klienci mogą przekazać stare sprzęty do utylizacji. Została podana lista sklepów, w których każdy może zostawić produkt małogabarytowy oraz lista lokalizacji punktów, w których można zostawić stare urządzenia. Dzięki takim zbiórkom, zużyty sprzęt trafia do zakładów, które zajmują się jego przetwarzaniem. Podczas tego procesu zostają usunięte substancje i materiały niebezpieczne dla zdrowia i środowiska. Natomiast pozostałe są wykorzystywane do produkcji nowych narzędzi. 

Powermat to firma, która oferuje wysoki stosunek jakości do ceny sprzedawanych produktów. Doświadczenie oraz tysiące pozytywnych opinii świadczą o profesjonalnym podejściu do klientów detalicznych, jak i hurtowych. Firma cały czas rozwija swoją ofertę według trendów branżowych, dzięki czemu potrafi sprostać oczekiwaniom klientów.