1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Proekologiczna sztuka: platforma w duchu upcyklingu i ekoart

Proekologiczna sztuka: platforma w duchu upcyklingu i ekoart

Jeżeli zdajesz sobie sprawę ze skali marnowania surowców i przeszkadzają ci tony odpadów wokół ciebie, przetwórz je i zrób z nich coś pięknego i pożytecznego. Powstała właśnie polska platforma dedykowana sztuce ekologicznie zaangażowanej. 

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

EkoUp – czym jest?

EkoUp to platforma dedykowana wszystkim tym, którzy czują pociąg do ekologii i sztuki. Jak się okazuje, te dwie wartości zaczynają mieć równolegle coraz większe znaczenie dla nas wszystkich. EkoUp chce uczestniczyć w łączeniu ludzi, którzy znają potencjał less i zero waste oraz recyklingu i chcą trafić do odbiorców, którzy cenią sobie ekosztukę.

Jeżeli potrafisz łączyć zdolności manualne i masz pomysł, jak wyczarować ze śmieci pufę, krzesło, torebkę, domek dla kota lub cokolwiek innego, przyłącz się do inicjatywy. Organizatorzy zapraszają każdego, kto chce promować własną, oryginalną sztukę, tworzy coś z niczego w duchu upcyklingu i ekoart oraz chce promować sztukę ekologicznie zaangażowaną.

Za pośrednictwem platformy będziesz mógł/mogła poznać innych artystów i poszukiwać chętnych do proekologicznych kolaboracji z dziedziny sztuki.

Nabór artystów: https://fb.me/e/3Q7s0g7mW

Śledź profil organizatorów i weź udział w konkursie. Do wygrania niesamowite pufy z materiałów z odzysku (z upcyklingu)!

https://www.instagram.com/p/CVgiZprN05C/

źródło: mat. prasowy

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.