Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Przyspieszanie efektywności energetycznej MŚP – webinarium

Przyspieszanie efektywności energetycznej MŚP – webinarium

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w webinarium „Przyśpieszanie efektywności energetycznej MŚP” oraz spotkaniach B2B z norweskimi i zagranicznymi firmami działającymi na rzecz strategii rozwoju „zielonych technologii”. Obydwa wydarzenia odbędą się 25 lutego.         

BANER MOBILEB1
Reklama

Spotkania odbędą się w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021. Spotkania indywidualne z wybranymi przedsiębiorcami z zagranicy będą poprzedzone webinarium, podczas którego uczestnicy wysłuchają prelekcji, m.in. na temat roli jaką odgrywa efektywność energetyczna w przyśpieszaniu przejścia przedsiębiorstw na czystą energię oraz osiągnięcia dzięki niej celów klimatycznych i ekonomicznych. Udział w webinarium i spotkaniach B2B jest bezpłatny. Oficjalnymi językami wydarzenia są język polski i angielski. Organizatorami wydarzenia są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Innovation Norway.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział zarówno w webinarium, jak i w spotkaniach B2B, należy do 24 lutego wypełnić formularz rejestracyjny online na stronie internetowej wydarzenia. Dzień przed wydarzeniem na adres e-mail uczestnicy otrzymają link do webinarium, które odbędzie się 25 lutego w godz. 09:30-13:10. 

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Spotkania B2B odbędą się zaś w godz. 13:30-17:00 za pośrednictwem komunikatora wbudowanego w platformę b2match. W tym celu konieczne jest zalogowanie się do platformy oraz wybór umówionego na daną godzinę spotkania i połączenie się z rozmówcą.

Dla kogo?

Do udziału w spotkaniach zachęcamy przede wszystkim firmy zainteresowane poprawą swej efektywności i poszukujące oszczędności w gospodarowaniu energią, które planują inwestycje lub mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim lub zagranicznym, m.in. w obszarach:

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama
  • wytwarzania ciepła i dystrybucji energii w oparciu o odnawialne źródła energii;
  • fotowoltaiki, energii wodnej, wiatrowej, a także pomp ciepła i budownictwa z rozwiązaniami inteligentnymi, energooszczędnymi i proekologicznymi;
  • zmniejszenia strat w energii poprzez zastosowanie ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań zużycia energii;
  • wprowadzania zmian w polityce energetycznej oraz wykorzystywania odnawialnych źródeł energii;
  • ochrony środowiska i ograniczenia niskiej emisji dzięki rozwojowi inwestycji odnawialnych źródeł energii;
  • wspierania implementacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu właściwego gospodarowania energią, technologią służącą optymalizacji jej zużycia, termomodernizacji obiektów, podnoszenia efektywności energetycznej oraz wytwarzania energii z „czystych źródeł”.

Udział w spotkaniach umożliwi:

  • nawiązanie kontaktów biznesowych;
  • wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu;
  • pozyskanie nowych zleceń, kontrahentów i dostawców;
  • zdobycie wiedzy – jak finansować rozwój tej współpracy.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.