Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Rzeźby z odpadów na aukcji charytatywnej

Rzeźby z odpadów na aukcji charytatywnej

Co zrobić z papierem, pochodzącym z niszczarki ? Można wyrzucić. Albo… zrobić z nich dzieła sztuki! Na taki pomysł wpadła agencja eventowa TARIFA Corporate Events. A wszystko to dla pieniędzy.

BANER MOBILEB1
Reklama

 

Recykling to za mało

 

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Pomysłodawcą akcji charytatywnej Recykl jest Sebastian Choromański
z działu kreacji agencji eventowej Tarifa. Uznał on bowiem, że recykling makulatury to za mało. Tak powstał Recykl, czyli akcja tworzenia sztuki z papieru. Ma ona polegać na tym, firmy zbierają makulaturę do specjalnie zaprojektowanych pojemników ustawionych w placówkach firm. Pracownicy zostawiają niepotrzebny papier w boxach Recyklu.

 

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

– Czy umiemy papier zamienić w złoto? Tak i chętnie tego dokonamy. Okazuje się, że możemy to osiągnąć przy wsparciu czterech artystów, Marek Ciszkowski, Karolina Pielak, Karolina Michałek, Weronika Michalska, którzy z odpadków stworzą dzieła sztuki, które mamy nadzieję wylicytować tak dobrze, jak licytują się dzieła mistrzów – tłumaczy Iwona Bajger, Senior Creative Manager Tarifa. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji Jana Korczaka w Gdańsku.

 

Każdy zyskuje

 

Kto może wziąć udział w akcji? – Beneficjentów tego projektu jest wielu. I to go wyróżnia na tle innych projektów charytatywnych – przekonuje Iwona Bajger. – Fundacja Jana Korczaka w Gdańsku dostanie pieniądze na terapię. Artyści będą mieli okazję pokazać się szerszej publiczności, zaskoczyć swoich odbiorców. Partnerzy Recyklu poddadzą wyjątkowemu recyklingowi swoje odpadki oraz wypromują się jako darczyńcy, myślący wielowektorowo o działaniach CSR. – dodaje.

 

Akcję śledzić można na fanpejdżu akcji Recyklu. Start akcji już w kwietniu.

Źródło: materiały prasowe

 

 

 

 

RECYKL tlofb 7

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.