Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Strefa Energii – opinie i oferta

Strefa Energii – opinie i oferta

Strefa Energii oferuje kompleksowe rozwiązania dla domu i firmy. Firma działa w województwie małopolskim, łódzkim, śląskim, podkarpackim, świętokrzyskim, dolnośląskim, wielkopolskim i mazowieckim, ale wciąż się rozwija. Dowiedz się więcej o ofercie Strefy Energii i poznaj opinię na temat firmy.

O firmie Strefa Energii

Strefa Energii zajmuje się montażem paneli fotowoltaicznych od ośmiu lat. Firma ma na swoim koncie 7 tysięcy zamontowanych mikroinstalacji. Posiada siedem biur na terenie kraju. Siedziba firmy w Zabierzowie jest w całości pokryta ogniwami fotowoltaicznymi, które wytwarzają zieloną energię.

Instalacje fotowoltaiczne od Strefy Energii

Firma gwarantuje najwyższą jakość komponentów oraz montaż instalacji przez wykwalifikowanych specjalistów w branży. Posiada własne ekipy instalatorskie. Strefa Energii wycenia cenę instalacji po rozmowie z klientem. W zależności od kształtu dachu czy zużycia prądu na co dzień kwoty te mogą być różne.

Partnerzy Strefy Energii to między innymi: Sharp, polski producent ogniw Bruk Bet Fotowoltaika oraz rodzimy dystrybutor sprzętu fotowoltaicznego Keno.

Firma korzysta z 7 najlepszych producentów modułów fotowoltaicznych: Sharp, LG Solar, Jinko Solar, Boviet, Longi Solar, Exe Solar, JA SOLAR, Heckert Solar. W ofercie posiada falowniki: Fronius, SMA, Huawei, Solar Edge

Dla kogo instalacja od Strefy Energii?

Firma oferuje usługi dla każdego. Począwszy od klientów indywidualnych i montażu instalacji PV w gospodarstwie domowym, przez rolnictwo, aż po systemy na budynkach firmowych. Firma oferuje 10% zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny.

Obecnie firma wykonuje montaż instalacji PV w ośmiu województwach: małopolskim, łódzkim, śląskim, podkarpackim, świętokrzyskim, dolnośląskim, wielkopolskim i mazowieckim.

Oferta finansowania

Strefa Energii proponuje trzy możliwości finansowania fotowoltaiki: leasing, kredyt i dofinansowanie, np. z programu Mój Prąd, którego jest oficjalnym partnerem. Firma pomaga wypełnić wniosek o dotację. Dodatkowo Strefa Energii współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi.

Strefa Energii – zalety i wady

Zalety

 • bezpłatna wycena,
 • monitoring instalacji po montażu,
 • firma oferuje zastępczy falownik, jeśli poprzedni ulegnie awarii, 
 • pozytywne opinie klientów i wysoka średnia ocena usług,
 • firma posiada certyfikat Rzetelnej Firmy i Laur Zaufania,
 • Strefa Energii prowadzi edukacyjne webinary ekologiczne,
 • firma pomaga złożyć wniosek o dotację z programu Mój Prąd,
 • firma posiada własną ekipę montażową.

Wady

 • brak informacji o ogólnej gwarancji na montaż,
 • na stronie internetowej nie znajdziemy informacji o orientacyjnych cenach instalacji,
 • w sieci znajdziemy opinie o utrudnionym kontakcie z firmą.

fot. główna facebook.com/strefaenergii

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.