Szkolenie na instalatora w akredytowanym ośrodku UDT

Firma Columbus Energy, lider mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce, będzie szkolić instalatorów. Szkolenie odbędzie się w Suchorabie w dn. 8-9 lutego 2019 roku. Oferta wyróżnia się na tle innych ofert szkoleniowych, zapewniając gwarancję zleceń.

O co dokładnie chodzi z gwarancją? Firma zapewnia osobom, które zgłoszą się  na kurs, że po jego ukończeniu otrzymają minimum 20 zleceń. W przeciwnym razie mogą liczyć na zwrot kosztu szkolenia. Co ciekawe, Columbus Energy nie po raz pierwszy dostrzega potrzebę wspierania instalatorów. Od niedawna działa infolinia, na którą mogą zadzwonić monterzy dosłownie z całej Polski.

Columbus Energy stawia przede wszystkim na obszerną część praktyczną. Podczas dwóch dni uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak zamontować zabezpieczenia AC i DC, jak poprawnie skonfigurować falowniki oraz  jak poprawnie wykonać uziemienie instalacji. Poznają również elementy składowe mikroinstalacji fotowoltaicznej i rodzaje systemów montażowych dla każdego pokrycia dachu. Co więcej, szkoleniowcy przekażą przyszłym instalatorom zasady pracy inwertera i wskażą, jakie są najczęstsze błędy podczas montażu, by monterzy mogli ich uniknąć w przyszłości. Na koniec przyswoją wiedzę  dotyczącą zgłaszania instalacji do zakładu energetycznego.

Więcej informacji na temat szkolenia znajduje się na stronie firmy. Po ukończeniu kursu uczestnicy mogą nawiązać z Columbus Energy współpracę i wsparcie merytoryczne podczas montażu.

 

artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Bezemisyjny rejs Grety Thunberg

Jak poinformował kapitan, jacht został zaprojektowany z myślą o prędkości, a nie luksusie. – Nie ma pryszniców ani toalet, do wypróżniania posłuży niebieskie wiadro – dodał. Załoga zapewniła, że podróż powinna przebiegać tak szybko, jak będzie to możliwe, ale z uwagi na trwający sezon huraganów na Atlantyku niczego nie można być pewnym. 18-metrowy jacht wyposażony jest w panele słoneczne i podwodne turbiny, które wytwarzają energię elektryczną, pozwalając na bezemisyjną podróż. Silnik ma być używany tylko w sytuacji kryzysowej.