Taryfa antysmogowa PGE chętnie wybierana przez przedsiębiorców

Jak informuje PGE, w zeszłym roku 11-krotnie wzrosło zainteresowanie ich taryfą antysmogową. Teraz będzie ona dostępna nie tylko firmom, ale także odbiorcom indywidualnym.

Taryfa „Naturalnie, że energia” znajduje się w ofercie od stycznia 2016 roku. Energia sprzedawana w jej ramach pochodzi z odnawialnych źródeł. Klienci otrzymują na dowód tego dwa dokumenty: wydawane przez PGE zaświadczenie i świadectwo pochodzenia energii od Urzędu Regulacji Energetyki. Taryfa dotychczas dostępna była odbiorcom kupujących co najmniej 1 GWh energii elektrycznej rocznie.

W 2016 roku PGE zakontraktowała w tej taryfie 18 GWh energii elektrycznej. Już rok później wynik ten wzrósł do 200 GWh. Dane z początku tego roku (aż 200 GWh) pokazują, że zainteresowanie gwałtownie rośnie.

Nowa, poszerzona taryfa antysmogowa od PGE daje dodatkowo klientom dostęp do pomocy specjalistów w przypadku np. awarii instalacji, przepięć, kradzieży z włamaniem itp. Dodatkowo obecnie sprzedawana jest z gwarancją ceny na cały sezon grzewczy 2018/2019, co nie jest bez znaczenia dla odbiorców wykorzystujących ogrzewanie elektryczne w swoim budynkach.

„Obserwujemy coraz większą świadomość ekologiczną naszych klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Opracowujemy oferty i produkty idealnie dopasowane do ich potrzeb i widzimy, że klienci coraz chętniej korzystają z naszych proekologicznych propozycji”, komentuje Henryk Baranowski, prezes PGE.

    Dodaj komentarz

Poprzedni artykuł

Szwedzki sposób na kondycję fizyczną i… śmieci

Następny artykuł

Polacy coraz chętniej zmieniają dostawcę prądu

Mogą też Ci się spodobać...Tagi: , ,