NFOŚiGW zaprasza na szkolenie dotyczące unijnego wsparcia instalacji OZE i projektów kogeneracyjnych

Instrukcja wypełniania wniosku o dofinansowanie, metodologia wyliczania wskaźników rezultatów, pomoc publiczna, zagadnienia finansowe oraz procedury zawierania umów będą tematami szkolenia z dwóch unijnych poddziałań dedykowanych przedsięwzięciom z zakresu produkcji energii elektrycznej i wysokosprawnej kogeneracji. Spotkanie odbędzie się 13 listopada br. w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

NFOŚiGW dzieli się wiedzą na szkoleniach. Trwają zapisy

Eksperci Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zapraszają jeszcze w czerwcu na cztery bezpłatne szkolenia dotyczące projektów dofinansowywanych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (jak aplikować o dotacje z działania 2.1 i 2.2 oraz jak rozliczać przedsięwzięcia z zakresu I osi POIiŚ), a także możliwości pozyskania wsparcia w ramach Programu LIFE w Podprogramie działań na rzecz klimatu.

Jak zdobyć pieniądze na poprawę efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach? NFOŚiGW zaprasza na szkolenie

Harmonogram konkursu, kryteria wyboru projektów, instrukcja wypełniania wniosku, zasady ich oceny, metodyka sporządzania audytów energetycznych, procedury zawierania umów z wykonawcami – będą tematami szkolenia dotyczącego trwającego naboru na unijne wsparcie optymalizacji gospodarowania energią w przedsiębiorstwach. Spotkanie odbędzie się 1 marca w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zaproszenie na szkolenia!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na szkolenia, gdzie mamy przyjemność być patronem medialnym. Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa na najbliższe szkolenia dotyczące odnawialnych źródeł energii, a także efektywności energetycznej. Rok…