Testuj instalację fotowoltaiczną przez rok – przełomowa oferta od Columbus Energy S.A.

Columbus Energy S.A. wprowadza nową ofertę: TESTUJ PRZEZ ROK! Od lipca 2018 roku nowi klienci firmy mogą przez rok testować instalację fotowoltaiczną. Po roku mogą ją oddać, a spółka gwarantuje zwrot pieniędzy. To przełom na krajowym rynku fotowoltaicznym. Zwrot instalacji ma być prosty i bezwarunkowy.

Fotowoltaika od Columbus Energy

Dzięki ofercie TESTUJ PRZEZ ROK! od Columbus Energy S.A. osoby zainteresowane fotowoltaiką będą mogły przekonać się, jakie rzeczywiste uzyski energii i oszczędności osiągną z  własną, domową elektrownią słoneczną. Z oferty mogą skorzystać nowi klienci indywidualni, którzy od 1. lipca 2018 roku zdecydują się na jej zakup za gotówkę lub w Abonamencie Elastycznym. Po pełnym roku użytkowania instalacji fotowoltaicznej (liczonym od rozpoczęcia pracy licznika dwukierunkowego) mogą zrezygnować z niej bez podania przyczyny i konsekwencji. Firma zwróci wkład gotówkowy klienta, a jeśli brał on kredyt, spłaci pozostałe zobowiązania. Instalacja zostanie zdemontowana, a jej elementy wykorzystane do budowy własnej farmy fotowoltaicznej Columbus Energy S.A.

Jak powiedział Prezes Zarządu Columbus Energy S.A., Dawid Zieliński, rok oszczędzania z instalacją fotowoltaiczną daje możliwość sprawdzenia, jak działają panele słoneczne oraz przekonania się, ile oszczędności i prądu ze słońca na co dzień generuje fotowoltaika. Jak dotąd 99% klientów firmy po roku używania instalacji fotowoltaicznej stwierdziło, że podjęło dobrą decyzję.

Columbus Energy S.A. działa na polskim rynku od 2014 roku. Od tego czasu konsekwentnie wprowadza innowacje produktowe, wśród których na uwagę zasługuje sprzeda wydajnych paneli monokrystalicznych Full Black w ofercie standardowej (najpierw o mocy 290 Wp, a od lipca tego roku 300 Wp) oraz Abonament Elastyczny, który umożliwia dopasowanie instalacji i jej finansowania dla każdego domu w Polsce.