OZEDRIVE

Społeczny test elektrycznego Nissana Leaf 2 – zgłoś się jeszcze dzisiaj

Mieszkasz w miejscu, w którym jest wysoki poziom smogu? Wbrew opinii większości, nie tylko piece i złe paliwa zanieczyszczają powietrze. Robią to także samochody zasilane na paliwo spalinowe. Wybierając elektryka, również podejmiesz walkę ze smogiem. Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany do tego rozwiązania technologicznego, będziesz miał szansę sprawdzić, jak w praktyce wygląda transport elektryczny w Polsce. Już jutro pokonamy trasę Warszawa-Kraków, a 28 maja Kraków-Warszawa! Zgłoś się i jedź z nami! Możesz przejechać kawałek trasy lub spotkać się na parkingu i przetestować samochód! Zgłoszenia z informacją gdzie, i o której godzinie chcielibyście wsiąść i wysiąść prześlij w wiadomości na FB Świat OZE!

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

W Osieku powstanie farma fotowoltaiczna na potrzeby Grupy Azoty Siarkopol. Kilkanaście tysięcy paneli wyprodukuje rocznie niemal 5 GWh energii

Grupa Azoty Siarkopol wybuduje w Osieku (woj. świętokrzyskie) gigantyczną farmę fotowoltaiczną na własne potrzeby. To pierwsza w Polsce inwestycja firmy we własną elektrownię. Farma powstanie na niezagospodarowanych terenach powstałych po wydobyciu siarki.

Codzienny raport smogowy – 23.05.

To kolejny dzień z dobrej jakości powietrzem, niestety nie możemy tego powiedzieć o pogodzie. Prognozy nie napawają optymizmem, ma padać aż do piątkowego popołudnia. Najgorzej jest na południu kraju – w województwach małopolskim, podkarpackim i śląskim, tu możliwe lokalne podtopienia. Nocne ulewy już dały się we znaki, kilkunastu mieszkańców Dąbrowy Tarnowskiej oraz m. Swarzów zostało ewakuowanych, rzeka Breń zatopiła okoliczne ulice i zabudowania.