OZEDRIVE

Społeczny test elektrycznego Nissana Leaf 2 – zgłoś się jeszcze dzisiaj

Mieszkasz w miejscu, w którym jest wysoki poziom smogu? Wbrew opinii większości, nie tylko piece i złe paliwa zanieczyszczają powietrze. Robią to także samochody zasilane na paliwo spalinowe. Wybierając elektryka, również podejmiesz walkę ze smogiem. Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany do tego rozwiązania technologicznego, będziesz miał szansę sprawdzić, jak w praktyce wygląda transport elektryczny w Polsce. Już jutro pokonamy trasę Warszawa-Kraków, a 28 maja Kraków-Warszawa! Zgłoś się i jedź z nami! Możesz przejechać kawałek trasy lub spotkać się na parkingu i przetestować samochód! Zgłoszenia z informacją gdzie, i o której godzinie chcielibyście wsiąść i wysiąść prześlij w wiadomości na FB Świat OZE!

Dodaj komentarz


Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

You May Also Like

Rząd wystraszył się Unii i zmienił zdanie. Będą wiatraki i dekarbonizacja

Starsi Czytelnicy pamiętają pewnie zabawę z dawnego „Przekroju” pod tytułem „Wytęż wzrok i znajdź x szczegółów, którymi różnią się oba rysunki”. Wytężyliśmy się maksymalnie i poszukaliśmy różnic pomiędzy Krajowym Planem na Rzecz Energii i Klimatu przesłanym Brukseli oraz Polityką Energetyczną Państwa 2040 przeznaczoną na użytek krajowy. Okazało się, że w kilku punktach istotnie się różnią.

Codzienny raport smogowy – 17.01.

Pogoda się uspokoiła, czyżby to zwiastowało powrót smogu? Na mapie coraz mniej zielonych punktów. W poniedziałek wystartował Wrocławski Indeks Powietrza, jest to odpowiedź na apel Dolnośląskiego Alarmu Smogowego w sprawie informowania mieszkańców o prawdziwej skali zagrożeń w obszarze jakości powietrza. Niecierpliwie czekamy na bardziej restrykcyjne normy dla całego kraju.