Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Tydzień z energią, czyli wydarzenie Energy Week

Tydzień z energią, czyli wydarzenie Energy Week

Tego nie można przegapić – podaje SKN energetyki, czyli Studenckie Koło Naukowe Energetyki. Nadchodzące wydarzenie to jedna z większych inicjatyw dotyczących energii w kraju. Sprawdź, co czeka na odwiedzających podczas tegorocznej edycji.

Reklama

Energy Week 2021

Energy Week odbędzie się 24-28 maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Tym razem postawiono na nieco inną formę wydarzenia. Aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, prelekcje będą dostępne w formie streamu na stronie skne.pl oraz na facebooku. Energy Week to tydzień z warsztatami i wykładami prowadzonymi przez prelegentów oraz partnerów branżowych. W zeszłym roku wystąpili przedstawiciele firm i instytucji takich jak:  PSE S.A., ENGIE Polska, PwC, PGNiG, PGE Energia Odnawialna, Ministerstwo Energii, SIEMENS, KAPE, czy PSG. Świat OZE objął patronat nad tegorocznym wydarzeniem.

Transformacja energetyczna

Tegoroczna edycja poświęcona jest nadchodzącej transformacji energetycznej. Prelegenci będą się zastanawiać, jakie są szanse i zagrożenie z nią związane. Dyskusja będzie poświęcona głównie:

  • energetyce obywatelskiej,
  • inwestycjom w OZE,
  • elektromobilności,
  • polskiej transformacji energetycznej.

Pełna relacja z tegorocznej edycji: klik

Więcej informacji o Energy Week: klik

image 2

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.