Wiosna z Ekocudami

Przed nami wiosenna edycja targów Ekocuda. Wydarzenie łączące miłośników kosmetyków naturalnych i integrujące społeczność branży eko odbędą się w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. Do pierwszego z tych miast wydarzenie zawita już 2 marca.

Jak informują organizatorzy, Ekocuda to wydarzenie dające przestrzeń do edukacji na temat ważności świadomych wyborów przy zakupie produktów do codziennej pielęgnacji czy makijażu. W jesiennych edycjach targów wzięła udział rekordowa liczba niemal 37 tys. odwiedzających. Z roku na rok impreza cieszy się coraz lepszą frekwencją. Przybywa uczestników, a także wystawców. Wszystko dlatego, że konsumenci coraz częściej decydują się na zakup produktów wolnych od chemii i dodatkowych substancji. Zwracają uwagę zarówno na skład, jak i na warunki produkcji oraz opakowania. Eko to już więc nie tylko styl życia, ale i kwestia świadomości decyzji konsumenckich.

Fotowoltaika od Columbus Energy

– Ekocuda to wydarzenie, które dzięki dobremu przyjęciu przez uczestników, pozwala docierać do coraz to szerszego grona odbiorców, aktualnie z trzech polskich miast. Doceniamy zaufanie, jakim nas obdarzają wystawcy, a także odwiedzający. Z edycji na edycję staramy się podziękować im, oferując kolejne udogodnienia, czy rozbudowując ofertę warsztatów. Aktualnie pracujemy nad nowym punktem programu warszawskich targów. Już niebawem poinformujemy, czym tym razem zaskoczymy odwiedzających – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. 

Na stoiskach wystawienniczych będzie można znaleźć szeroką ofertę kolorowych i pielęgnacyjnych kosmetyków naturalnych. Wielu producentów na tych targach zadebiutuje lub po raz pierwszy zaprezentuje najnowsze trendy w branży. Uczestnicy będą mogli skorzystać z warsztatów makijażu kosmetykami naturalnymi oraz uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez ekspertów z branży. Wstęp jest bezpłatny.

TERMINARZ WIOSENNEJ EDYCJA EKOCUDÓW:

02-03 marca – Gdańsk, Stadion Energa Gdańsk

30-31 marca – Warszawa, Centrum Praskie Koneser

13-14 kwietnia – Poznań, Concordia Design